یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
10:39:00 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت بیش از ۳/۵ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان
پرداخت بیش از ۳/۵ میلیارد ریال وام خوداشتغالی به مددجویان
مهدی محبی ظهر امروز  سه شنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز ، اظهار کرد: مبلغ سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در قالب مشاغل خانگی و خوداشتغالی به ۲۶ نفر از معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی پرداخت شد. وی با اشاره به اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان اظهار […]

مهدی محبی ظهر امروز  سه شنبه در گفت‌و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز ، اظهار کرد: مبلغ سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در قالب مشاغل خانگی و خوداشتغالی به ۲۶ نفر از معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی پرداخت شد.

وی با اشاره به اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان اظهار کرد: این وام‌ها از محل بند ج تبصره ۱۶ قانون بودجه به مددجویان تحت پوشش بهزیستی اعطاء می شود.

محبی افزود: این وام به تمام اقشار جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی از جمله بانوان آسیب دیده، گروه‌های معلول جسمی و ذهنی و معتادان بهبود یافته تعلق می گیرد.

وی سقف وام خوداشتغالی را ۲۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: بازپرداخت این وام پنج ساله و با کارمزد چهار درصد محاسبه می شود.

رییس اداره بهزیستی نطنز تعداد کل پرونده‌های موجود در اداره بهزیستی نطنز و بادرود را یک هزار و ۴۰۰ مورد برشمرد و اظهار کرد: تعداد ۶۰۰ پرونده ویژه مستمری بگیران حوزه توانبخشی، ۱۱۲ پرونده پیشگیری شامل حمایت از آسیب دیدگان اعتیاد و ۳۱۰ پرونده حمایتی و اجتماعی که شامل زنان سرپرست خانوار و … است.

محبی همچنین تعداد سالمندان این شهرستان را پنج هزار و ۲۲۷ تن برشمرد و گفت: ۱۲.۵ درصد از جمعیت شهرستان نطنز سالمند هستند و ۲۸۴ نفر از این تعداد تحت پوشش بهزیستی نطنز قرار دارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تغییر کاربری در ضلع شرقی خوانسار برای حفظ باغات شهر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد