شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
10:07:22 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نطنز
پرداخت بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نطنز
محمد رضا مومی اردستانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به شهروندان شهرستان نطنز پرداخت شده است. وی تصریح کرد: یکی از اهداف و سیاست‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی، خود اتکا کردن و ایجاد اشتغال برای خانواده ها […]

محمد رضا مومی اردستانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به شهروندان شهرستان نطنز پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف و سیاست‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندسازی، خود اتکا کردن و ایجاد اشتغال برای خانواده ها است و خوشبختانه با تسهیلات پرداختی از منابع امدادی و بانکی به خانواده ها، تعداد ۱۵۲ فرصت شغلی ایجاد شده است.

مدیر کمیته امداد نطنز افزود: این نهاد در راستای پایدارسازی طرح‌ها تلاش کرده است ارائه مشاوره های شغلی و نظارت بر آموزش مجریان را در دستور کار قرار دهد تا بازدهی شغل‌های ایجاد شده به حداکثر برسد و تداوم داشته باشد.

وی در پایان یادآور شد: هم اکنون نزدیک به یک هزار و ۴۹ خانوار در شهرستان نطنز از خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) استفاده می‌کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف بیش از 40 کیلو تریاک در اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد