جمعه, ۵ آذر , ۱۴۰۰
8:52:13 - جمعه 8 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ‌گویی به رفع مشکلات مردم باید در کوتاه‌ترین زمان انجام شود
پاسخ‌گویی به رفع مشکلات مردم باید در کوتاه‌ترین زمان انجام شود
استاندار اصفهان گفت: پاسخ‌گویی به رفع مشکلات مردم باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود و با حفظ قوانین در جهت تسهیل کار مردم اقدام کرد. شعار سال: محسن مهرعلیزاده در نخستین جلسه کمیسیون ماده ۵، اظهار داشت: باید بازنگری در روند بررسی پرونده‌های ورودی کمیسیون ماده ۵ صورت گیرد و با افزایش دقت در بررسی‌ها، […]

استاندار اصفهان گفت: پاسخ‌گویی به رفع مشکلات مردم باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود و با حفظ قوانین در جهت تسهیل کار مردم اقدام کرد.

شعار سالمحسن مهرعلیزاده در نخستین جلسه کمیسیون ماده ۵، اظهار داشت: باید بازنگری در روند بررسی پرونده‌های ورودی کمیسیون ماده ۵ صورت گیرد و با افزایش دقت در بررسی‌ها، حجم پرونده‌های وارده به این کمیسیون کاهش یابد.

وی افزود: نباید با نقشه، مهندسی و کاربری معامله‌گری شود، ضمن اینکه مشکلات مردم باید برطرف شود و در راستای ایفای حق مردم و رعایت اصل مهندسی در ساخت‌ و سازها اقدام کرد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه مسئولان، نمایندگان، مدیران و ائمه جمعه بر وجود بروکراسی‌های بی‌مورد در ادارات و صف‌های مختلف خدمت‌رسانی انتقاد دارند، تصریح کرد: باید شیوه‌هایی به کار گرفته شود که فعالیت‌ها در اسرع وقت صورت گیرد و به درازا کشیده نشود.

وی بر نظارت بیشتر تأکید کرد و گفت: پاسخ‌گویی به رفع مشکلات مردم باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود و با حفظ قوانین در جهت تسهیل کار مردم اقدام کرد.

مهرعلیزاده با بیان اینکه احترام به کار فنی و لزوم احترام به قانون باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: چانه‌زنی‌ها توقعات را بالا می‌برد و سبب کاهش دقت می‌شود، باید پایبندی به قانون وجود داشته باشد ولی در جهت حل مشکلات مردم با دید مثبت‌گرایی اقدام کرد.

وی با بیان اینکه تصمیمات کمیسیون ماده ۵ با سیستم درآمد اقشار مختلف مردم در ارتباط است، اضافه کرد: همین امر سبب خواهد شد که مشکلاتی ایجاد شود و در این راستا دقت و سلامت در تصمیم‌گیری‌ها بسیار مهم است.

خبر جدید  امید فریدن به پرواز درآمد

استاندار اصفهان بر اهمیت سلامت کار و افزایش دقت تأکید کرد و گفت: موارد موجود در این کمیسیون حساسیت خاص خود را دارد و باید بازنگری در روند بررسی‌های پرونده‌های ورودی این کمیسیون صورت گیرد و با افزایش دقت در بررسی‌ها حجم پرونده‌های وارده به کمیسیون کاهش یابد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۱۴ آذر ۹۶، کدمطلب:۴۱۶۳۸۷۰، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد