چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
14:22:00 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وعده مسئولان برای استاندارد شدن وسائل گرمایشی مدارس تامل‌برانگیز است/ هر لحظه ممکن است اتفاق ناگوار دیگری رخ دهد
وعده مسئولان برای استاندارد شدن وسائل گرمایشی مدارس تامل‌برانگیز است/ هر لحظه ممکن است اتفاق ناگوار دیگری رخ دهد
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه فرهنگیان اصفهان با بیان اینکه مسئولان برای استاندارد شدن وسایل گرمایشی تنها وعده می‌دهند، گفت: این مطلب حاکی از این است هر لحظه ممکن است اتفاق ناگوار دیگری در مدارس رخ دهد.

علی آقنوت، دبیر جامعه اسلامی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، در اصفهان با اشاره به حادثه دلخراش مدرسه پیش دبستانی و دبستان دخترانه را که منجر به رخداد ناگوار و رنجش تمامی هموطنان شد، اظهار داشت: حادثه زاهدان نشان داد که امیدی به درس گرفتن مسئولین از حوادثی این چنینی وجود ندارد؛ چرا که در سالهای اخیر برای چندمین بار شاهد این اتفاق هستیم.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه وضعیت اسفناک ایمنی مدارس فقط در مناطق دور افتاده و روستایی نیست؛ بلکه در هر مدرسهای اینگونه اتفاقات قابل وقوع است، افزود: به گفته مسئولین مربوطه بیش از چهل درصد مدارس کشور از سیستم گرمایشی غیر استاندارد استفاده میکنند که باعث سلب احساس امنیت از دانش آموزان میشود.

دبیر جامعه اسلامی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: اخیرا برخی مسئولان از وعدههای چند ساله جهت استاندارد شدن وسایل گرمایشی خبر دادند که این خبر این نکته را القا میکند که هر لحظه ممکن است اتفاق نا گوار دیگری در مدارس رخ دهد.

آقنوت تصرح کرد: بیشتر مدارس کشور از نظر ساختمان و تجهیزات، خطرآفرین هستند و هیچ نهادی از جمله سازمان نوسازی، خود را مسئول کنترل و نظارت فنی تجهیزات نصب شده در مدارس نمیداند که این موضوع جای تامل بسیار دارد.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکاری وزارتخانهها از جمله وزارت نیرو و آموزش و پرورش، شاهد بهبود وضعیت مدارس کشور باشیم.
منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مسابقه نگارش و عکاسی شبکه دانشگاه‌های جاده ابریشم برگزار می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد