پنج شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹
14:50:00 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وعده‌ اشتغال دو هزار نفری به باد رفت
وعده‌ اشتغال دو هزار نفری به باد رفت
علی رحمانی، فرماندار تیران و کرون در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، با اشاره به واگذاری پنج هکتار از زمین های منطقه شمالی تیران به شرکت پیشرو دیزل آسیا اظهار کرد: این زمین ۱۰ سال پیش برای راه اندازی کارخانه تولید اتوبوس و مینی بوس به این شرکت واگذار […]

علی رحمانی، فرماندار تیران و کرون در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، با اشاره به واگذاری پنج هکتار از زمین های منطقه شمالی تیران به شرکت پیشرو دیزل آسیا اظهار کرد: این زمین ۱۰ سال پیش برای راه اندازی کارخانه تولید اتوبوس و مینی بوس به این شرکت واگذار شده که تاکنون دیوارکشی زمین و سازه فلزی این کارخانه انجام شده است.

وی افزود: این شرکت باید تعهد خود نسبت به اشتغال و فعال سازی کارخانه را در تیران به سرانجام برساند، در غیر این صورت فرآیند اداری برای باز گرفتن زمین انجام می شود.

فرماندار شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه ارایه تسهیلات بانکی برای راه اندازی کارخانه نیازمند انجام اقدامات اولیه توسط سرمایه گذار است، ادامه داد: در ۱۰ سال گذشته سرمایه گذار این شرکت ایجاد دو هزار فرصت شغلی در این شرکت را قول داده  در حالی که ایجاد اشتغال نیاز به سرمایه گذاری و راه اندازی خط تولید دارد.

رحمانی با اشاره به ارزش و موقعیت جغرافیایی زمین گفت: نزدیکی به مرکز استان موقعیت خوبی برای سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و دامپروری فراهم کرده است. سرمایه گذاران دیگری آمادگی برای انجام فعالیت اقتصادی در این شهرستان دارند که با تعیین تکلیف این زمین می توان برای دیگر سرمایه گذاران تصمیم گیری انجام داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تصویب ۳۰۰ میلیون تومان کمک به زندانیان جرائم غیرعمد اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد