یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹
7:52:53 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وزیر امور خارجه و فرمانده سپاه قدس پاسخگوی وضعیت شهید متوسلیان باشند
وزیر امور خارجه و فرمانده سپاه قدس پاسخگوی وضعیت شهید متوسلیان باشند
تشکل دانشجویی آرمان صنعتی اصفهان طی نامه‌ای خطاب به وزیر امور خارجه و فرمانده سپاه قدس خواستار پاسگویی آن‌ها در باره وضعیت شهید متوسلیان و همراهانشان شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، تشکل دا نشجویی آرمان صنعتی اصفهان با موضوع تفحص شهید احمد متوسلیان نامه‌ای به وزیر امور خارجه و فرمانده سپاه قدس ارسال کرد.   متن نامه  تشکل  دا نشجویی آرمان صنعتی اصفهان  خطاب به وزیر امور خارجه و فرمانده سپاه قدس
وزیر امور خارجه ایران جناب آقای ظریف
فرمانده سپاه قدس جناب آقای قاآنی
سلام علیکم   شهدا نه تنها به عنوان الگو و اسوه، بلکه امروزه برای مردم تداعی آرمان‌های خاک خورده‌ی این انقلاب هستند. کسانی که ایثار و جانفشانیشان برای حفظ انقلاب مهمترین دلیل صبوری‌های این روز‌های مردم در برابر انواع مشکلات اقتصادی و بی‌عدالتی‌ها است. کسانی که وفاداری به راه انقلاب را با خون خود امضا کردند گرچه گویا عد‌های از مسئولین به جای الگوگیری و پایبندی به راه این عزیزان، علیرغم بی کفایتی‌ها و ناکارامدیهایشان در رقم خوردن وضع نابسامان فعلی از آبروی این عزیزان برای حفظ جایگاه خود استفاده می‌کنند.
اما مسئله این روز‌ها، صحبت‌های ضد و نقیض از پیدا شدن پیکر شهید عزیزمان حاج احمد متوسلیان و همراهانشان توسط افراد و حتی عده‌ای از مسئولین کشوری است. با انتشار این خبر و نقل قول‌هایی متفاوت در رابطه با شهادت این عزیزان شاهد سکوت عجیب وزارت خارجه و مسئولین سپاه قدس، که مسئولیت مستقیم دارند، هستیم. مردم هنوز چشم انتظار سردارشان هستند. اگر احترام مردم را ندارید حرمت شهدا را حفظ کنید!   بدیهی‌ترین توقع از شما پاسخگویی در مورد اطلاعات جنابتان در مورد وضعیت این عزیزان است! اگر همچنان اثری و خبری از این عزیزان نیست ابتدا شرح دهید در طول ٣٨ سال گذشته چه اقداماتی در راستای آزادی این دیپلمات‌های ایرانی انجام داده اید؟ ٣٨ سال زمان کمی برای حل این معما نیست، این بار کم کاری هایتان را با مصلحت برچسب نزده و بگویید چه کرده اید؟   اگر پیکر شهید پیدا شده چرا مردم را مطلع نمیکنید؟ نکند حاج احمد هم باید قربانی یک سیاست غلط دیگر شما بشود.
وسلام علی من اتبع الهدی  
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دعوت از جفری ساکس نمایانگر بی‌توجهی آشکار به آرمان‌های اصیل انقلاب است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد