پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
9:00:26 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ورود دستگاه قضایی به فعالیت غیرمجاز معادن در نطنز
ورود دستگاه قضایی به فعالیت غیرمجاز معادن در نطنز
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نطنز با تاکید بر ورود قاطع دستگاه قضایی به فعالیت‌های غیرمجاز معادن در نطنز گفت: در رسیدگی به پرونده تخلفات برخی از معدن دار‌ها اراضی تصرف شده به بیت المال بازخواهد گشت.

شعارسال:مرتضی باصریان با اشاره به اینکه شهرستان نطنز دارای ۶۷ معدن سنگ است، گفت: مهم‌ترین معضلات شهرستان که فعالیت غیر قانون‌مند معادن بوده است را رصد کرده ایم و در این راستا ۱۰ تا ۱۵ پرونده تشکیل و منجر به صدور حکم شده است و اراضی تصرف شده به بیت المال بازمی گردد.

وی افزود: این اطمینان را به مردم منطقه به ویژه مردم طرق‌رود، کمجان و اوره می‌دهیم که برخورد با متجاوزان به حقوق عامه مردم، اراضی ملی و تخریب‌کنندگان محیط‌زیست در راستای حفظ حقوق عامه ادامه خواهد داشت.

دادستان نطنز در ادامه بیان کرد: دربررسی‌ها مشخص شد که فعالیت‌های غیرمجاز معدن موجب تخریب باغات و مسیرعمومی و زیرساخت‌های شهری شده است که به عنوان مدعی العموم از هرگونه ورود خسارت به انفال عمومی، محیط زیست، اراضی و باغات مردم خودداری می‌شود.

باصریان عنوان کرد: در صدد رفع معضلات پیش آمده، هستیم، در آنچه که مربوط به انفال عمومی است به عنوان مدعی العموم ورود می‌کنیم و در این خصوص با هر مسئولی که در انجام وظایف محوله کوتاهی کند، برخورد خواهد شد.

دادستان نطنز اضافه کرد: دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان نطنز همچون گذشته نسبت به شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی پیرامون معضلات مذکور با متخلفان برخورد خواهد کرد.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  خبرگزاری  میزان ،تاریخ انتشار:  ۱۵ خرداد ۱۳۹۹،کدخبر :۶۲۵۷۴۱ www.mizanonline.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پست و جایگاه ماندنی نیست

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد