چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
14:29:51 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وجود شهدای مدافع حرم از دستاوردهای ارزشمند انقلاب است
وجود شهدای مدافع حرم از دستاوردهای ارزشمند انقلاب است
به گزارش خبرنگار مهر ، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور همراهی و همدلی مردم ایران در راستای برچیدن نظام ستم‌گر و منحوس پهلوی، بازگشت پرافتخار امام خمینی (ره) پس از ۱۴ سال تبعید و استقبال […]

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور همراهی و همدلی مردم ایران در راستای برچیدن نظام ستم‌گر و منحوس پهلوی، بازگشت پرافتخار امام خمینی (ره) پس از ۱۴ سال تبعید و استقبال فراموش نشدنی مردم ایران از رهبر کبیر انقلاب است.

وی افزود: مردم همچون همیشه باید در برپایی جشن‌های انقلاب در روزهای دهه فجر آتش به اختیار عمل کنند.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه بسیاری از دستاوردهای پس از انقلاب اسلامی به معجزه شباهت دارد، ابراز  داشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی کشورمان با مشکلات مختلفی ماند جنگ، ترور، تحریم و مشکلات اقتصادی روبرو بوده است که با لطف الهی همه آنها را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و در همین مسیر به راه خود ادامه خواهیم داد.

تحریم‌های اقتصادی بر اراده ملت ایران تاثیری نداشته است

وی با تاکید بر اینکه تحریم‌های اقتصادی بر اراده ملت ایران در رفع مشکلات تاثیری نداشته است، بیان داشت: کشور ما با مشکلاتی روبرو بوده است که دیگر کشورها شاید در زیر بار یکی از آنها سرخم می‌کردند اما کشور ما با وجود تمامی مشکلات در عرصه‌های علمی مختلف مانند فناوری‌های هسته‌ای، پزشکی، نانو، سلول‌های بنیادی به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است که به معجزه شباهت دارد.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل دوم و سوم انقلاب را از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: وجود شهدای مدافع حرمی مانند شهید حججی نشان دهنده انتقال ارزش‌های انقلابی از نسل‌های اول انقلاب به فرزندانشان است، جوانانی که امام و انقلاب را ندیدند اما همچون پدر و مادر خود در راه حفظ نظام، اسلام و انقلاب از نثار سر و جان دریغ ندارند.

خبر جدید  اولویت دادن به منافع مردم یکی از اهداف فرمانداری ها است

ملت ایران از دشمنی با مستکبران دست برنمی‌دارند

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه ملت ایران برسر آرمان‌های خود باقی می‌ماند و از دشمنی با مستکبران دست برنمی‌دارد، تاکید کرد: بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب دشمنی کشوری استکباری مانند آمریکا نشان از پیشرفت ایران دارد و دوستی آن نشانه ای از عدم پیشرفت ماست.

امام جمعه اصفهان به توطئه‌های دشمنان با کمک گرفتن از فضای مجازی بر علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: روزانه هزاران شبکه در فضای مجازی و ماهواره ساخته می شود که بر ضد ایران تبلیغ می‌کنند اما جمهوری اسلامی ایران با جبران کمبودها و رفع مشکلات همواره فعالیت این شبکه‌ها را خنثی کند.

بی اخلاقی‌ها و اشتباهات برخی مسئولان را نباید به پای حکومت نوشت

وی بر این نکته تاکید کرد که بی اخلاقی‌ها و اشتباهات برخی مسئولان را نباید به پای حکومت نوشت چراکه این امر به معنای عدم توانایی حکومت اسلامی نیست، ابراز داشت: باید نیمه پر لیوان را نیز دیده و نکات مثبت کشور و فعالیت‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی را زیر ذره‌بین قرار دهیم.

تاثیر فرزند بر گمراهی و هدایت

آیت‌الله طباطبایی نژاد در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به  اینکه مطابق آیات و روایت دیانت فرد را از انتخاب دوستان وی می‌توان درک کرد، بیان داشت: همچنین تاثیر فرزند بر تصمیم‌گیری‌های انسان موضوعی است که در احادیث اهل‌بیت راجع به آن مطلب داریم به نوعی که امام علی (ع) در حدیثی در مورد زبیر به این امر اشاره می‌فرماید.

خبر جدید  دولت سیاست تشویقی برای تولیدکنندگان تعیین کند

وی با بیان اینکه زبیر پس از شهادت حضرت زهرا (س) نیز همچنان از دوست‌داران اهل بیت بود اما در جنگ جمل کار به وی به جایی رسید که مقابل امیرالمومنان قرار گرفت، تصریح کرد: بر این اساس باید بدانیم همانگونه که پدر و مادر بر هدایت و گمراهی فرزندان تاثیر دارند فرزندان نیز می‌توانند بر این امرتاثیرگذار باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد