چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
1:19:17 - جمعه 28 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
واگذاری تیم شهدای دهنو آران‌و‌بیدگل به دلیل مشکلات مالی
واگذاری تیم شهدای دهنو آران‌و‌بیدگل به دلیل مشکلات مالی
تیم فوتبال شهدای دهنو نماینده شایسته آران و بیدگل در مسابقات دسته ۳ کشور به دلیل نداشتن پشتوانه مالی واگذار می شود.

تیم فوتبال شهدای دهنو نماینده شایسته آران و بیدگل در مسابقات دسته ۳ کشور به دلیل نداشتن پشتوانه مالی واگذار می شود.
به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان در آران و بیدگل٬ خبر واگذاری امتیاز تیم فوتبال شهدای دهنو کوتاه و در سطح شهرستان برای اهالی ورزش و فوتبال شوک آور بود. 
کمتر کسی احتمال می داد روزی یک تیم مزین به نام شهدا در آران و بیدگل که دارالشهدای کشور است به دلیل نداشتن بودجه کافی و بدهی‌های دوره اول مسابقات کشوری و عدم تعهد کسانی که وعده همکاری داده بودند، در آستانه واگذاری به شهری دیگر باشد.
اما امروز این تیم با وجود شور و نشاطی که در بین نوجوانان و فوتبال دوستان شهرستان ایجاد کرده به یک باره در حال واگذاری است و متاسفانه مسئولان و کسانی که توانایی کمک و یاری ورزش را دارند، اکنون در دسترس نیستند و گوشی هایشان خاموش است، حتی آن مسئولی که در صعود به مرحله دوم تیم شهدای دهنو عکس یادگاری انداخت و وعده دارد، هر بار برای مسئولان تیم بهانه ای آورد و از سوی دیگر کارخانه فولاد کویر که وعده همکاری مالی داده بود، اکنون در دسترس نیست و تنها به بهانه شرایط بد اقتصادی از قول خود، شانه خالی می کند.
مدیرعامل باشگاه شهدای دهنو در این باره به خبرنگار ایسنا، گفت: با توجه به مشکلات پیش آمده و بدهی های دور اول مسابقات به دنبال فروش امتیاز تیم هستیم.
علی مدبر با تاکید بر اینکه مهمترین خبر برای ما بی پولی است، در حالی که باید آماده مسابقات مرحله دوم باشیم، تصریح کرد: متاسفانه افرادی در طول مسابقات و پایان مرحله نخست قول هایی دادند، اما در ادامه ما را تنها و در نهایت دلسرد کردند.
وی تصریح کرد: شرایط مالی تیم خوب نیست تا آنجایی که توان حفظ بازیکنان فعلی را هم نداریم، در حالی که تمام تیم ها برای مرحله بعد بازیکن کمکی گرفته و خود را تقویت کرده اند.
مدیر باشگاه شهدای دهنو آران و بیدگل گفت: دغدغه ما شور و نشاط اجتماعی و حضور در ورزش بود، اما کسی پشتوانه ما نشد، خیلی ها قول مساعد دادند، اما در زمان نیاز، دیگر خبری از آنها نشد، دیگر روحیه و انگیزه ای برای ادامه کار نداریم و همان بهتر که دنبال کار و زندگی خود برویم.
وی گفت: فوتبال در آران و بیدگل چیزی جز عشق و علاقه نیست و کسی که وارد این ورزش می شود یا دیوانه است یا عاشق، چون سودی در آن نیست، اینجا برای فوتبال باید از کار، زندگی و سرمایه خود بزنی و در آخر هم تنها به خانه اولت بر می گردی.
به گزارش ایسنا، متاسفانه امروز کسانی که دغدغه جوانان و جامعه را دارند، برای حل این مشکل حضور ندارند و پاسخگو نیستند و شاید تصور می کنند خرج کردن برای ورزش، هزینه است، در حالیکه در کشورهای پیشرفته هزینه کردن در ورزش سرمایه گذاری محسوب می شود و در دنیای مجازی امروز، جوانان را ساعتی را به ورزشگاه می کشاند. اما باید گفت در این مدت شور و نشاط به آران و بیدگل برگشته بود و حتی به گفته بسیاری از مربیان تیم های حریف در فوتسال٬ فوتبال، هندبال و… که به آران و بیدگل می آیند، از تماشاگران این شهر به دلیل تعصب شان، گاهی وحشت دارند.
به گفته مربیان تیم های حریف، ورزش آران و بیدگل قبل از شروع بازی، از تیم حریف جلوتر است و بسیاری از تیم ها آرزوی داشتن چنین تماشاگرانی را دارند.
باید توجه داشت که امروز امر به معروف مهمترین وظیفه ماست و ورزش بهترین معروف است. جوانی که با حضور تیم شهر و محله اش یک هفته با کری خوانی، تمرین و مسابقه اش را دنبال می کند کمتر فرصت حضور در فضای مجازی و محافل دیگر را برای تخلیه خود دارد، بنابراین باید در سایه ورزش این فرصت را از جوانان نگیریم و به دور از هر جناحی به رشد و توسعه ورزش و پاک کردن فضای اجتماعی شهر کمک کنیم.
کدخبرنگار: ۱۳۰۹۴

خبر جدید  نباید انتظار کاهش قیمت‌ها را داشت/چرخش تورم در محدوده 50 درصد

انتهای پیام
منبع :: http://isfahan.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد