سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
3:14:24 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیچگونه خطری مجموعه میدان امام(ره) را تهدید نمی‌کند
هیچگونه خطری مجموعه میدان امام(ره) را تهدید نمی‌کند
گروه فرهنگی – اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان در اطلاعیه‌ای گفته است: این اداره کل به‌طور کامل محدوده این گذر را مورد پایش دائمی قرار می‌دهد. با این وصف هم اینک هیچگونه خطری مجموعه میدان امام(ره) (نقش جهان) و بناهای تاریخی پیرامون آن را تهدید نمی‌کند.

هیچگونه خطری مجموعه میدان امام(ره) را تهدید نمیکند

به گزارش ایکنا از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، در اطلاعیهای میراث فرهنگی درباره احداث گذر «آقا نورالله نجفی» دردر امتداد مجموعه جهانی میدان امام(ره) آمده است: اداره امور فرهنگی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با عنایت به ارائه اطلاعات متعدد در چند روز اخیر در زمینه ادامه احداث گذر «آقا نورالله نجفی» در امتداد مجموعه جهانی میدان امام(ره) (نقش جهان) به آگاهی دوستداران میراث فرهنگی میرساند که براساس بررسیهای بهعمل آمده توسط کارشناسان ارشد این اداره کل، آخرین تغییرات و تحولات گسترده در راستای ادامه ساخت این گذر مربوط به اسفند ماه ۱۳۹۶ میباشد که در همان زمان به دلیل ممانعت اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از ادامه این طرح و در حالی که تصیمیم گیری در این زمینه جهت داوری به شورای عالی شهرسازی و معماری کشور ارائه شده بود تا کنون کوچکترین عملیات رسمی در راستای ادامه احداث این گذر صورت نپذیرفته و حتی برخی تخریبهای جزئی نیز به طور کامل تحت کنترل است.
لذا اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان بطور کامل محدوده این گذر را مورد پایش دائمی قرار میدهد. با این وصف هم اینک هیچگونه خطری مجموعه میدان امام(ره) (نقش جهان) و بناهای تاریخی پیرامون آن را تهدید نمیکند.

انتهای پیام


منبع :: http://isfahan.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  زلزله ۴ ریشتری فریدون‌شهر را لرزاند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد