پنج شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹
13:47:25 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای اصفهان ناسالم شد/میانگین شاخص کیفی ۱۱۶
هوای اصفهان ناسالم شد/میانگین شاخص کیفی ۱۱۶
بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۱۱۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است. وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت ناسالم ثبت شده است، افزود: […]

بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۱۱۶ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت ناسالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌ های بزرگراه خرازی با ۱۱۲، رودکی ۱۰۶، میدان احمد آباد ۱۰۸، چهارباغ خواجو ۱۰۹، خیابان دانشگاه ۱۱۶ و استانداری ۱۴۳ در وضعیت ناسالم  برای گروه‌های حساس گزارش می شود.

رئیس امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت هوا در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی در اکثر شهرستان‌های مختلف استان ناسالم گزارش شده است، تاکید کرد: کیفیت هوا در سجزی با میانگین شاخص کیفی ۱۰۸، مبارکه ۱۳۲ ، نجف آباد ۱۰۲ و خمینی شهر ۱۲۴ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش می شود و در کاشان با ۶۵ سالم است.

گفتنی است شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشف بیش از یک میلیارد ریال پوشاک قاچاق در اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد