پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
15:45:35 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد/شاخص کیفی ۴۶
هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد/شاخص کیفی ۴۶
بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۴۶ در وضعیت پاک ثبت شد. وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت پاک و سالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی […]

بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۴۶ در وضعیت پاک ثبت شد.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت پاک و سالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌ های میدان احمد آباد با ۴۸، استانداری ۴۶، رودکی۳۵ ، خیابان دانشگاه ۴۴، بزرگراه خرازی ۴۶ و خیابان پروین ۴۸ در وضعیت پاک گزارش شده است و در چهارباغ خواجو با ۵۵ سالم است.

رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت هوا در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهرستان در وضعیت سالم گزارش شده است، تاکید کرد: کیفیت هوا در سجزی با میانگین شاخص کیفی ۸۹، شاهین شهر ۵۶،  نجف آباد ۶۹ و خمینی‌شهر ۵۶، مبارکه ۶۸ و کاشان ۶۲ در وضعیت سالم گزارش شده است.

گفتنی است؛ شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پایداری وضعیت جوی استان اصفهان در سه روز آینده

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد