چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
15:03:22 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد/شاخص کیفی ۳۷
هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد/شاخص کیفی ۳۷
بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای پنجمین روز متوالی هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد و در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۳۷ در وضعیت پاک ثبت شد. وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی […]

بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای پنجمین روز متوالی هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد و در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۳۷ در وضعیت پاک ثبت شد.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت  پاک و سالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌ های میدان احمد آباد با ۲۶، چهارباغ خواجو ۴۱، استانداری ۳۸، رودکی ۳۹ و خیابان دانشگاه ۳۰، بزرگراه خرازی ۳۵ و خیابان پروین ۵۰ در وضعیت پاک گزارش شده است.

رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت هوا در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهرستان در وضعیت سالم یا پاک گزارش شده است، تاکید کرد: کیفیت هوا در سجزی با میانگین شاخص کیفی ۷۲، شاهین شهر ۵۷،  نجف آباد  ۶۷ و خمینی‌شهر ۵۳ در وضعیت سالم ثبت شده است و در مبارکه با ۳۵ و کاشان ۲۹ در وضعیت پاک گزارش شده است.

گفتنی است شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  خودروهای متقاضی ورود به شهر اصفهان مدیریت می‌شوند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد