شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
13:18:02 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد/شاخص کیفی ۴۷
هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد/شاخص کیفی ۴۷
بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای چهارمین روز متوالی هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد و در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۴۷ در وضعیت پاک ثبت شد. وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی […]

بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برای چهارمین روز متوالی هوای اصفهان در وضعیت پاک ثبت شد و در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۴۷ در وضعیت پاک ثبت شد.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت پاک و سالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌ های میدان احمد آباد با ۳۶، چهارباغ خواجو ۴۲، استانداری ۴۵، رودکی ۴۲ و خیابان دانشگاه ۴۲، بزرگراه خرازی ۵۰ در وضعیت پاک گزارش شده است و در خیابان پروین با شاخص کیفی ۷۱ سالم است.

رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت هوا در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهرستان در سه وضعیت گزارش شده است، گزارش شده است، تاکید کرد: کیفیت هوا در سجزی با میانگین شاخص کیفی ۱۰۵ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شده است و در مبارکه با ۴۸، شاهین شهر و کاشان با ۴۵ در وضعیت پاک و در نجف آباد با ۵۸ و خمینی شهر ۵۲ در وضعیت سالم گزارش شده است.

گفتنی است، شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توقیف سه دستگاه کامیون حمل کود و مرغ زنده

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد