یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
14:53:57 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای اصفهان در وضعیت نارنجی/میانگین شاخص کیفی به ۱۱۸ رسید
هوای اصفهان در وضعیت نارنجی/میانگین شاخص کیفی به ۱۱۸ رسید
بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد. وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمام ایستگاه های سنجش آلودگی اصفهان به جز خیابان پروین در وضعیت […]

بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمام ایستگاه های سنجش آلودگی اصفهان به جز خیابان پروین در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌ های بزرگراه خرازی با ۱۲۴، رودکی ۱۰۴، میدان احمد آباد ۱۱۴، چهارباغ خواجو ۱۱۱، خیابان دانشگاه ۱۳۴ و استانداری ۱۴۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش می شود و در پروین با میانگین ۹۷ سالم است.

رئیس امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت هوا در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی در اکثر شهرستان‌های مختلف استان ناسالم گزارش شده است، تاکید کرد: کیفیت هوا در سجزی با با میانگین شاخص کیفی ۸۷ در وضعیت  سالم  است و در کاشان با ۱۴۷، مبارکه ۱۰۷، نجف آباد ۱۱۵ و خمینی شهر ۱۳۰ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس گزارش می شود.

گفتنی است، شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  جشنواره شعر بوی عیدی برگزار شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد