دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
14:03:44 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی ۵۱
هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی ۵۱
بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۵۱ در وضعیت سالم ثبت شد. وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت پاک و سالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ […]

بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، هوای اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۵۱ در وضعیت سالم ثبت شد.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت پاک و سالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌ های میدان احمد آباد با ۵۴، چهارباغ خواجو ۵۶، استانداری ۶۲ و خیابان پروین ۶۸ در وضعیت سالم گزارش شده است و در رودکی با ۳۲، خیابان دانشگاه ۳۸ و بزرگراه خرازی ۴۸ در وضعیت پاک ثبت شد.

رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت هوا در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی شهرستان در وضعیت سالم یا پاک گزارش شده است، تاکید کرد: کیفیت هوا در سجزی با میانگین شاخص کیفی ۹۷، نجف آباد ۹۲ و خمینی‌شهر ۵۷ در وضعیت سالم و در مبارکه با ۴۲، شاهین شهر ۴۳ و کاشان ۴۶ در وضعیت پاک گزارش شده است.

گفتنی است شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آغاز المپیاد ملی فرش دست بافت در کاشان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد