جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
16:26:48 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای اصفهان بار دیگر ناسالم شد/شاخص کیفی ۱۲۶
هوای اصفهان بار دیگر ناسالم شد/شاخص کیفی ۱۲۶
بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به دلیل افزایش گردوغبار در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، با میانگین شاخص کیفی ۱۲۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد. وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت سالم ثبت شده […]

بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به دلیل افزایش گردوغبار در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز، با میانگین شاخص کیفی ۱۲۶ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در تمامی ایستگاه سنجش آلودگی اصفهان در وضعیت سالم ثبت شده است، افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۲ ظهر امروز شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌ های میدان احمد آباد ۱۳۸، چهارباغ خواجو ۱۲۳، استانداری ۱۲۰، بزرگراه خرازی با ۱۴۷، رودکی ۱۰۸ و خیابان دانشگاه ۱۲۲ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

رئیس امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه وضعیت هوا در ایستگاه‌های سنجش آلایندگی در تمامی شهرستان‌های مختلف استان سالم گزارش شده است، تاکید کرد: کیفیت هوا در سجزی با با میانگین شاخص کیفی ۱۰۶، مبارکه ۱۲۳، سجزی ۱۴۷ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد ودر نجف آباد با ۹۵ و  کاشان با ۷۲ در وضعیت سالم گزارش می شود.

گفتنی است شاخص کیفی هوا در بازه صفر تا ۵۰ نشانه هوای پاک، ۵۰ تا ۱۰۰ نشانه هوای سالم، ۱۰۰ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (افراد دچار بیماری‌های قلبی تنفسی، کودکان و افراد میانسال و زنان باردار و غیره) و ۱۵۰ تا ۲۰۰ نشانه وضعیت ناسالم برای عموم مردم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مهر و موم 12 واحد صنفی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد