جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
17:57:56 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همایش منطقه‌ای طریق جاوید در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود
همایش منطقه‌ای طریق جاوید در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود
گروه فرهنگی: همایش منطقه‌ای اردوی دانشجویی طریق جاوید (آشنایی با سیره و اندیشه‌های امام خمینی) در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان،همایش منطقه‌ای اردوی دانشجویی طریق جاوید (آشنایی با سیره و اندیشه‌های امام خمینی) فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار […]

گروه فرهنگی: همایش منطقه‌ای اردوی دانشجویی طریق جاوید (آشنایی با سیره و اندیشه‌های امام خمینی) در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان،همایش منطقه‌ای اردوی دانشجویی طریق جاوید (آشنایی با سیره و اندیشه‌های امام خمینی) فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود.
این همایش در سه محور «اندیشه‌های قرآنی و سبک تفسیری»، «اندیشه‌های فلسفی و عرفانی» و «اندیشه‌های سیاسی امام خمینی و اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام جعفرشانظری، معاون فرهنگی دانشگاه اصفهان و استاد فلسفه و کلام این دانشگاه در باب اندیشه‌های قرآنی، فلسفی و عرفانی امام(ره) و سید محمود حسینی، استاندار اسبق اصفهان و از پیشگامان انقلاب اسلامی در خصوص اندیشه‌های سیاسی امام خمینی و اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی سخنرانی کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  زلزله در خور و بیابانک خسارتی نداشته است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد