سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
11:35:40 - شنبه 5 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هلال‌احمر اصفهان به ۶۱۰ حادثه‌دیده امداد‌رسانی کرد؛ امداد رسانی به ۷۳ مسافر گرفتار در برف و باران
هلال‌احمر اصفهان به ۶۱۰ حادثه‌دیده امداد‌رسانی کرد؛ امداد رسانی به ۷۳ مسافر گرفتار در برف و باران
رئیس اداره عملیات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان با بیان اینکه ۶۱۰ حادثه دیده طی یک ماه گذشته امدادرسانی شدند، گفت: در این مدت ۲۲۰ حادثه به هلال احمر گزارش شد که ۲۳۸ تیم عملیاتی امدادرسانی به حادثه دیدگان را به عهده داشتند.

محمد محمدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به آمار امداد رسانی این جمعیت به مردم در بازه زمانی ۱۵ آذر تا ۱۵ دی اظهار داشت: ۲۲۰ مورد حادثه در این بازه زمانی به وقوع پیوسته که توسط ۲۳۸ تیم عملیاتی در قالب ۶۷۲ نفر به حادثهدیدگان کمک شده است.

وی افزود: کل حادثه دیدگان یک ماه اخیر ۶۱۰ نفر بودند که از این تعداد ۱۷۵ نفر نیاز به درمان داشتند و ۱۵۳ نفر به مراکز درمانی انتقال و ۲۲ نفر هم به صورت سرپایی مداوا شدند.

رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه حوادث به وقوع پیوسته، تفکیک شدهاند، گفت: برف و کولاک ۷ مورد، حوادث جادهای ۹۴ مورد، خدمات حضوری ۵۸ مورد، حوادث ساحلی ۱۲ مورد، حوادث شهری ۴۲ مورد، حوادث صنعتی و کارگاهی ۱۵ مورد و حوادث کوهستان ۲ مورد گزارش شدهاند.

وی تصریح کرد: در حوادث جادهای ۱۶ مورد رها سازی مصدوم از خودرو توسط امدادگران هلال احمر استان اصفهان انجام شده است.

محمدی ادامه داد: متوسط زمان عملیات امداد رسانی هلال احمر ۱۰ دقیقه و ۲۵ ثانیه است که نسبت به استاندارد، عدد خوبی است و متوسط زمان اطلاعرسانی تا حضور امدادگران هلال احمر نیز ۶ دقیقه و ۲۴ ثانیه است که این عدد نیز خوب است.

خبر جدید  ستارگان مدفون در تخت فولاد| روایتی از ارادت آیت‌الله درچه‌ای به اهل بیت(ع)؛ تربیت بیش از ۱۰۰ شاگرد

وی با اشاره به بارندگی روز پنجشنبه گذشته و حوادث ناشی از آن اظهار داشت: در غرب و جنوب استان ۲۳ مورد خودرو در راه مانده گزارش شد که ۷۳ نفر در این خودروها بودند.

رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر استان اصفهان افزود: از این تعداد مسافر در راه مانده، ۶۰ مسافر به یکی از روستاهای فریدن منتقل و ۱۳ نفر در پایگاههای هلال احمر اسکان و تغذیه داده شدند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد