سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
11:22:44 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان؛ از فینال زودرس در اصفهان تا خیز ذوب‌آهن برای صدرنشینی
هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان؛ از فینال زودرس در اصفهان تا خیز ذوب‌آهن برای صدرنشینی
حساس‌ترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، اصفهان و ورزشگاه صفائیه مبارکه صبح روز جمعه ۱۴ دی ماه میزبان حساسترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان است؛ جایی که سپاهان اصفهان میزبان تیم شهرداری بم است.

شهرداری بم هر ۴ دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و با ۱۲ امتیاز صدرنشین فعلی جدول ردهبندی لیگ برتر محسوب میشود. هرچند که سپاهان با شکست برابر راهیاب ملل مریوان در هفته سوم این رقابتها، ۳ امتیاز از تیمهای بالانشین جدول ردهبندی عقب افتاده است، اما این موضوع هیچ چیز از حساسیت دیدار روز جمعه این تیم با شهرداری بم کم نمیکند.

سپاهان با ۹ امتیاز در رده سوم جدول ردهبندی قرار دارد. شاگردان سمیه شهبازی در صورتی که بتوانند شهرداری بم را با تساوی متوقف کرده و یا شکست دهند، بیشترین کمک را به تیم همشهری یعنی ذوبآهن کردهاند و ذوبیها به شرط شکست دادن شهرداری سیرجان حتی میتوانند صدر جدول ردهبندی را تصاحب کنند. اما شکست سپاهان برابر شهرداری بم میتواند به قیمت سقوط چند پلهای این تیم در جدول تمام شود.

ذوبآهن هماکنون با ۱۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به شهرداری بم در رده دوم جدول ردهبندی ایستاده است. شهرداری سیرجان نیز با ۵ امتیاز در رده هفتم جدول ردهبندی قرار دارد.

بازی ملوان بندرانزلی و راهیاب ملل مریوان دیگر دیدار حساس هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان محسوب میشود. هر ۲ تیم ۷ امتیازی هستند و به ترتیب در ردههای چهارم و پنجم جدول ردهبندی جای دارند.

زهرا قنبری بهترین گلزن لیگ برتر تا این هفته که به تنهایی ۱۵ گل برای شهرداری بم به ثمر رسانده است، از مهرههای تأثیرگذار بمیها در دیدار روز جمعه با سپاهان محسوب میشود و باید دید تقابل او با بازیکنان گلزنی همچون الهام فرهمند و هاجر دباغی در سپاهان حکم به پیروزی کدام تیم در پایان این دیدار میدهد.

برنامه دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:

جمعه ۱۴ دی ماه، ساعت ۱۰

خبر جدید  اصفهان| اقدام موثری در برخورد با بهره‌های بانکی صورت نگرفته است

سپاهان اصفهان – شهرداری بم

شهرداری سیرجان – ذوبآهن اصفهان

ملوان بندرانزلی – راهیاب ملل مریوان

سپیدار مازندران – پالایش گاز ایلام

آذرخش تهران – همیاری آذربایجان غربی

خلیج فارس شیراز – پارس جنوبی بوشهر

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد