یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
12:10:18 - شنبه 22 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هفته آینده؛ صدور مجوز عرضه نفت در بورس
هفته آینده؛ صدور مجوز عرضه نفت در بورس
عضو کمیسیون انرژی در مجلس از صدور مجوز برای عرضه مرحله سوم نفت در بورس تا هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از خانه ملت؛ علی بختیار گفت: مجوز عرضه مرحله سوم نفت در بورس تا هفته آینده صادر خواهد شد که باید این مهم سریعتر صورت گیرد و البته دائمی باشد.
عضو کمیسیون انرژی با بیان اینکه پیش ترعرضه نفت از طریق بورس در دو مرحله انجام و با موفقیت رو به رو شده است، افزود: حدود یک میلیون بشکه نفت دیگر در دست اخذ مجوز برای عرضه قرار دارد.
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت: کمیسیون انرژی مجموعه کاملی از مجوزها و اختیارهای مورد نیاز وزرات نفت را هم در اختیار این وزارتخانه قرار داده است.
بختیار با تاکید بر اینکه تجار بسیاری برای حضور در بورس نفت اعلام آمادگی کردهاند، افزود: ایجاد بانک اطلاعاتی برای فعالان متقاضی حضور در این حوزه و انجام کار مشترک میان بورس، بانک مرکزی و فعالان تجارت نفت میتواند رشد و رونق عرضه نفت و درآمدزایی مناسب را از طریق به دنبال داشته باشد.
عضو کمیسیون انرژی گفت: در دو مرحله عرضه قبلی، خریداران نفت توانستند در زمان کوتاه نفتی که خریدهاند را به فروش برسانند ولی برای عرضههای جدید باید مشوقها و تسهیلات بیشتری در نظر گرفته شود.
وی گفت: میتوان با همراهی بانک مرکزی، بورس، مجموعه نفت و بخش خصوصی تحریمهای نفتی را دور زد و مانع از تحقق آرزوی آمریکاییها مبنی بر رساندن فروش نفت ایران به صفر شد و روز به روز راههای جدیدتری برای صادرات نفت خام باز کرد.
منبع :: http://isfahan.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تولید نانوسیال با ضریب انتقال حرارت مطلوب

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد