یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
14:11:56 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هشدار هواشناسی اصفهان نسبت به وزش باد خیلی شدید در اصفهان
هشدار هواشناسی اصفهان نسبت به وزش باد خیلی شدید در اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، اداره کل هواشناسی استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع طوفان لحظه ای و وزش باد خیلی شدید همراه با بارش از اواخر روز سه شنبه  تا اوایل روز چهارشنبه در  استان  اصفهان هشدار داد. در اطلاعیه هواشناسی اصفهان آمده است: نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ سامانه […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، اداره کل هواشناسی استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع طوفان لحظه ای و وزش باد خیلی شدید همراه با بارش از اواخر روز سه شنبه  تا اوایل روز چهارشنبه در  استان  اصفهان هشدار داد.

در اطلاعیه هواشناسی اصفهان آمده است: نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ سامانه ناپایدار از امروز از سمت غرب استان است که به تناوب تا اواسط چهارشنبه در استان  اصفهان به شکل بارش باران و برف و وزش باد خیلی شدید بویژه از اواسط سه شنبه تا اوایل چهارشنبه فعال خواهد بود.

وزش باد شدید

بر این اساس روز سه شنبه هوا همراه با بارش باران و برف در غرب، جنوب، جنوب غرب و شمال و از بعدازظهر بارش باران در مرکز و نواحی شرقی استان پیش بینی می شود.

همچنین در روز سه شنبه وزش باد خیلی شدید بویژه در نواحی غرب، جنوب، جنوب غربی، جنوب شرقی و شمال شرقی استان پیش بینی می شود.

در روز چهارشنبه وزش باد خیلی شدید در غرب، جنوب، جنوب غربی، جنوب شرقی و شمال شرقی استان و باد به نسبت شدید و شدید در سایر نواحی استان پیش بینی شده است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی فردا برگزار می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد