دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
14:09:16 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هزینه ۵۵۰ میلیارد ریالی بنیاد برکت در استان اصفهان
هزینه ۵۵۰ میلیارد ریالی بنیاد برکت در استان اصفهان
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، محمدحسین سجاد مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در مراسم کلنگ زنی احداث دبیرستان پسرانه حضرت امام (ره) اظهار کرد: این پروژه به همراه دو پروژه دیگر در شهرهای بادرود و  خالدآباد توسط بنیاد برکت به شهرستان اختصاص داده است. وی با بیان اینکه مدیران بنیاد برکت با هدف توزیع […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، محمدحسین سجاد مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در مراسم کلنگ زنی احداث دبیرستان پسرانه حضرت امام (ره) اظهار کرد: این پروژه به همراه دو پروژه دیگر در شهرهای بادرود و  خالدآباد توسط بنیاد برکت به شهرستان اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه مدیران بنیاد برکت با هدف توزیع امکانات برای مدرسه سازی اقدام می کنند، افزود: در استان اصفهان تاکنون توانسته‌ایم تعداد  ۶۰ پروژه را به سرانجام برسانیم.

سجاد گفت: ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای این منظور اختصاص داده شده است که با توجه به ۴۰ منطقه استان سهم نطنز قابل توجه است.

وی تصریح کرد: یک هزار سهمیه دیگر از سوی بنیاد برکت در سراسر کشور در حال تقسیم است و نمایندگان در تلاش هستند تا سهمیه های مناطق خود را دریافت کنند.

مدیر کل نوسازی مدارس اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر بنیاد برکت تعداد  ۳۰۰ مدرسه در حال  ساخت و اجرا دارد، گفت: در کشور ۳۰ درصد مدارس تخریبی و نیازمند مقاوم سازی است و این روند در استان اصفهان بیش از مناطق دیگر است و دلیل آن در استان اصفهان به جهت سابقه تاریخی و فرهنگی فراوان وجود مدارس قدیمی است و لذا باید برای جبران عقب ماندگی ها تلاش کرد.

سجاد اظهار کرد: در بازنگری بحث بودجه ۹۷ توجه خوبی به آموزش و پرورش شده و اعتبارات مدرسه سازی به دوبرابر افزایش یافته است. 

مرتضی صفاری، نماینده نطنز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت امر آموزش وپرورش در جوامع امروزی گفت: امروزه باید به امر آموزش و پرورش به عنوان یک سرمایه گذاری ویژه نگاه کرد.

خبر جدید  کشف لوازم خانگی قاچاق در اصفهان

وی افزود: امروز شاهد اتفاقات خوبی در سطح شهرستان به جهت ساخت دبیرستان قدیمی نطنز هستیم .

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد