به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، حجتالاسلام سید ناصر موسویلارگانی در مراسمیادبود شهید مدافع وطنحمیدرضااسدی اظهار کرد: تشییع پیکر این شهید والامقام که جان خود را برای دفاع از میهن اسلامی جان خود را از دست داد نمایانگر این بود که مردم شهرستان خطشکن فلاورجان هم چون گذشته برای دفاع از نظام اسلامی در تمامی صحنهها حضور دارند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: جوان مؤمن و انقلابی شهیدی که امروز در این شهرستان تشییع شد به همگان ثابت کرد که هنوز هم خطشکنان جبهه حق اجازه سوءاستفاده به دشمنان داخلی و خارجی را نخواهند داد.

وی ادامه داد: امروز هرچه داریم به برکت خون شهدا است و قطعاً مردم شهرستان فلاورجان نیز در جهت ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی دریغ نخواهند کرد که نمونه بزرگ آن اجرای کنگره ملی شهدای خطشکن شهرستان بود امامسؤولاناجرایی نیز نباید راه و رسم شهدا را فراموش کنند و باید وظیفه خود بدانند در حفظ و حراست از رسالت خطیر که همان نظام اسلامی است از هیچ کوششی دریغ کنند.

موسویلارگانیاضافه کرد: زمانی که در مجلس شورای اسلامی چند روز قبل از برگزاری اجلاسیه این کنگره از متصدیان برگزاری تشکر کردم و آمار شهدای این شهرستان را اعلام کردم بسیاری از نمایندگان از تعداد شهدای این دیار تعجب کردند درحالیکه این کار عظیم فرهنگی باعث شد رویکردها نسبت به این شهرستان تغییر کند.

وی با اشاره به شرایط کشورهای منطقه عنوان کرد: کافی است نگاهی به کشورهای همسایه داشته باشیم آن زمان بهروشنی به این موضوع پی خواهیم برد که امنیت امروز مدیون جانفشانیهای نیروهای مسلح بوده و قدر شهیدان مدافع حرم و شهید اسدیها را بهتر درک خواهیم کرد که اگر این جوانان غیور در مقابل نقشههای شوم دشمنان ایستادگی نمیکردند امروز شرایط به گونهای دیگر بود.

خبر جدید  منصوریان: تیم جلالی با نکونام متفاوت است/ جذب خلعتبری برای ما موهبت بود/ بازی سختی در پلی‌آف آسیا خواهیم داشت

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از زمان پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون دشمنان داخلی و خارجی توطئههای بسیاری را برای سرنگونی نظام اسلامی برنامهریزی کردند و از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب ائلههای بسیاری را در استانهای مختلف به راه انداختند اما هیچگاه نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند.

موسویلارگانیبیان کرد: خیانتهای کشورهای مرتجع غربی هنوز ادامه دارد و از هر فرصتی برای ضربه زدن بهنظام اسلامی استفاده میکنند اما به کوری چشم دشمنان نظام اسلامی در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خود قرارگرفته و امسال باشکوهتر از گذشته آن را گرامی خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: هر ده سال یکبار فتنهای جدید را ایجاد میکنند که با بصیرت بیش از گذشته مردم خنثیشده، در سالهای ۷۸ و ۸۸ با برنامهریزی بسیار دشمنان نظام اسلامی به میدان آمدند که مردم بصیر ایران اسلامی پاسخ دندانشکن به یاوهگوییهای آنان دادند که نمونه بزرگ آن ماندگار شدن ۹ دیماه در تاریخ انقلاب اسلامی است.

این نماینده مجلس ابراز کرد: آشوب گران در سال ۸۸ پا را فراتر گذاشته و به مقدسات دینی و مذهبی توهین کردند که دیگر مردم نجیب ایران اسلامی که دلدر گرومحبت اهلبیت(ع) دارند تاب و تحمل نکرده و بهصورت خودجوش به خیابانها آمدند تا علاوه بر مرزبندی با فتنه گران اجازه سوءاستفاده به بیگانگان را ندهند.

موسویلارگانیتأکید کرد: وجود ولایتفقیه بزرگتریننعمتی است که خداوند متعال بهنظام اسلامی عطا کرده که باید قدر آن را دانست چراکه اگر رهبریهای داهیانه امام و رهبر معظم انقلاب نبود سرنوشت کشور هم چون کشورهای دیگر منطقه در پاسداری از انقلاب خود با مشکل مواجه میشدو نمیتوانست در بسیاری از موارد راه را از بیراهه تشخیص دهد و با مشکل مواجه میشد.

خبر جدید  فضای بسته سیاسی و رفتارهای ضددینی رژیم پهلوی از عوامل تسریع در وقوع انقلاب بود

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در فرمودند من انقلابی هستم تا انقلاب اسلامی مصون از خطرات باشد و متعلق به هیچ جناح و فکر سیاسی نبوده و افرادی که به دنبال سواستفاده از اهداف و آرمانهای انقلاب هستند جایگاه خود را شناخته و بیش از این در تفکرات خیالی و باطل خود هضم نشوند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب اسلامی با دوراندیشی در سالهای گذشته شعارهای سال را حول محور مباحث اقتصادی انتخاب میکردند که اگرمسؤولانکشور به این قبیل موضوعات جامع عمل میپوشاندند اکنون مشکلی از حیث مباحث اقتصادی نیز در کشور وجود نداشت و تحریمها بیاثر بود.

وی اضافه کرد: البته که فرصت تحریمها برای تکیهبر توانداخلی نیز مؤثر واقع شد اما آنچنان به این نگاه مهم در میان متولیان امر اهمیت داده نشد و فقط بهصرف درجبرنوشتهشعارهای سال در معابر و اماکن اکتفا شد درحالیکه تکیهبر توانداخلی نمونه بزرگی هم چون پیشرفت در صنایع دفاعی و نظامی دارد که ایران اسلامی را به کشور برتر منطقه تبدیل کرد و باید به آن افتخار داشت.

موسویلارگانی گفت: باید قدردان نعمت ولایتفقیه در ایران اسلامی بودو امیدداشت که به توفیق الهی این انقلاب باعظمت به ظهور منجی عالم بشریت متصل گردد وزمینه سازی برقراری عدالت جهانی فراهم گردد.