شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰
14:19:45 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هرجا به  منویات امام راحل و رهبر انقلاب عمل نکردیم کم آوردیم
هرجا به  منویات امام راحل و رهبر انقلاب عمل نکردیم کم آوردیم
به گزارش خبرگزاری بسیج از نطنز، محمد صادق کوشکی در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر که در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) بادرود برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به برکت جانفشانی‌ها و مقاومت قشر مستضعف به پیروزی رسید، چرا که این قشر از صدر اسلام تاکنون و برخلاف قشر مرفه همیشه ظرفیت شنیدن حرف حق را […]

به گزارش خبرگزاری بسیج از نطنز، محمد صادق کوشکی در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر که در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) بادرود برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به برکت جانفشانی‌ها و مقاومت قشر مستضعف به پیروزی رسید، چرا که این قشر از صدر اسلام تاکنون و برخلاف قشر مرفه همیشه ظرفیت شنیدن حرف حق را داشته است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران افزود: قشر مرفه به جز موارد خاص هیچ وقت حاضر نبوده است در زیر علم دین، هزینه پرداخت کند و همواره یاوران اصلی دین خدا ساده‌ترین افراد بوده اند که بار آن را نیز بر دوش کشیده اند.

وی با طرح این سوال که علت تلاش برای پیروزی انقلاب چه بوده است، گفت:تاکید چندباره امام راحل برای عزت آفرینی یکی از انگیزه‌های ملت ایران برای پیروزی انقلاب بود و اتفاق‌هایی مثل دستور افسران جز آمریکایی به ژنرال‌های ایرانی، برده جنسی قرار دادن زنان ایرانی، وضع قانون‌های ذلت بار و واقعه استفاده انگلیسی‌ها از مردم ایران به عنوان قاطر وچندین وقایع خفت بار باعث شد تا اراده‌ها برای پیروزی انقلاب شکل بگیرد.

کوشکی ادامه داد: یکی از اهداف انقلاب عزت آفرینی و ایجاد امنیت برای ملت ایران بود و با مرور قضایای دستگیری تفنگداران ملکه انگلیس در سال ۸۳ و بازداشت تفنگداران آمریکایی در سال گذشته به راحتی بر این عزت آفرینی مهر تایید می‌زند.

این تحلیل گر مسائل سیاسی اضافه کرد: امروزه آمریکایی‌ها از سپاه پاسداران به عنوان محصول انقلاب به شدت می‌ترسد و به خاطر توان دفاعی بسیار عالی جمهوری اسلامی که حاصل عمل کردن به فرمایش‌های امام (ره) و رهبر انقلاب است، هیچ کس جرات تهدید کشور را ندارد.

خبر جدید  انقلاب اسلامی تنها انقلابی که پس از سال ها بر مواضع خود استوار است

وی با تاکید بر این که هرجا به  منویات امام راحل و رهبر انقلاب عمل نکردیم کم آوردیم، تصریح کرد: دشمنی که این چنین توسط سپاه در دریا و البته با توان نظامی ذلیل شده است، در حوزه اقتصاد و تحریم علیه ایران اسلامی شیر شده و عرض اندام می‌کند که علت اصلی آن بی توجهی مسئولان به دستورالعمل انقلاب در موضوع امنیت اقتصادی کشور است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ابراز کرد: جمهوری اسلامی در حوزه دفاعی و برخلاف تمام تحریم‌ها در این حوزه و به لطف جدی گرفتن گفته‌های امام مبنی بر ضرورت خودکفایی در حوزه توان دفاعی، اکنون در سطح بسیار خوبی قرار گرفته است، اما متاسفانه مسئولان توصیه‌ها در حوزه اقتصادی را جدی نگرفته اند.

وی افزود: انقلاب می‌خواهد مردم در رفاه زندگی کنند، اما رفاهی که محصول کشور باشد نه وابسته به کشور‌هایی که هر وقت دلشان خواست به این رفاه و آسایش ضربه بزنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد