سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
8:06:14 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروی زمینی قدرت‌مندتر از همیشه راه را به روی دشمنان بسته است/ سربازان ایرانی در زمین و هوا از ایران حراست می‌کنند
نیروی زمینی قدرت‌مندتر از همیشه راه را به روی دشمنان بسته است/ سربازان ایرانی در زمین و هوا از ایران حراست می‌کنند
به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ سردار حسین سلامی روز گذشته در یادواره سرداران و ۵۰۰ شهید زرهی استان اصفهان، با بیان اینکه حضور در جمع مردم باصفای اصفهان مایه افتخار است، اظهار کرد: اصفهان سرزمین مردمی پیش گام در تمدن اسلامی است. جانشین سپاه پاسداران با بیان اینکه این جا سرزمین حماسه‌ها و حماسه […]

به گزارش خبرگزاری بسیج از اصفهان؛ سردار حسین سلامی روز گذشته در یادواره سرداران و ۵۰۰ شهید زرهی استان اصفهان، با بیان اینکه حضور در جمع مردم باصفای اصفهان مایه افتخار است، اظهار کرد: اصفهان سرزمین مردمی پیش گام در تمدن اسلامی است.

جانشین سپاه پاسداران با بیان اینکه این جا سرزمین حماسه‌ها و حماسه ساز‌ها است، تصریح کرد: اصفهان سرزمین عالمان بزرگی است که همچون ستاره در سپهر فقاهت می‌درخشند.

سردار سلامی با بیان اینکه همه می‌دانیم که شهادت فضل الهی است، خاطرنشان کرد: شهدا از فضل و کرامتی که خداوند به آنا عنایت کردند شادمان هستند.

جانشین سپاه پاسداران با بیان اینکه قرآن گنجینه‌ای است که چشمان انسان را رویتی ملکوتی می‌بخشد، گفت: وقتی خداوند از زنده بودن شهدا سخن می‌گوید، این دقیقا یک حقیقت است.

بالاتر از احسان و خیر شهدا خیر و احسانی نیست

وی با بیان این که شهدا جویندگان آب حیات هستند، اظهار کرد: بالاتر از احسان و خیر شهدا خیر و احسانی نیست و شهادت بالاترین خیر خلقت است.

سردار سلامی ادامه داد: نشانه‌های وارستگی، عبودیت خداوند، بی اعتنایی به ذخایر دنیا و محب حقیقی اهل بیت بودن و تعهد به پیمان از جمله ویژگی‌های شهدا است.

این مقام ارشد نظامی، با بیان اینکه در تاریخ هر قوم و جامعه‌ای موقعیت‌ها و لحظاتی وجود دارد که با حیات یک ملت در ارتباط استف اظهار کرد: اگر در این لحظه‌های حیاتی یک جامعه به موقع عمل کند حیات خویش را به طور کامل از دست می‌دهد.

وی افزود: جوامعی وجود داشتند که سست بوده و به موقع در برابر دشمنان مقاومت نکردند و از صفحه روزگار حذف شدند.

خبر جدید  برنامه های اخیر پایگاههای حوزه بسیج امام حسین(ع) برخوار

شهدا از جنس آزادی و پایداری هستند

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه شهدا از جنس آزادی و پایداری هستند، خاطرنشان کرد: اگر ما از شهدا یاد می‌کنیم، رجعت به تاریخ یا بازخوانی یک داستان و یا توصیف یک واقعه در گذشته نیست، بلکه شهدا سازندگان حیات ابدی ما هستند.

وی ادامه داد: اگر امروز آرام زندگی می‌کنیم، امنیت و عزت داریم و در جهان به عنوان یک ملت بزرگ شناخته می‌شویم و دشمنان از ما می‌هراسند و کسی فکر حمله به ما ندارند، به برکت هنرنمایی شجاعانه مردانی است که هرگز از آتش دشمن نمی‌ترسیدند و برای اسلام شمشیر می‌زدند.

جانشین سپاه پاسداران با بیان اینکه صبر بر شهادت از شهادت سخت‌تر است، خاطرنشان کرد: شهید به آرزوی خود می‌رسد، اما پدر و مادر، همسر و فرزندان آرزوی خود را فدا می‌کنند؛ به همین خاطر است که ما با افتخار دست و پای بازماندگان شهدا را خاضعانه می‌بوسیم.

شهدای برای ایران اعاده حیثیت کردند

وی ادامه داد: اگر دشمن در بیابان‌ها و خیابان‌های ما پا بگذارد، نشان ذلت است، پس کار شهدا اعاده حیثیت ما است و لذا همه نسل‌ها یکسان به شهدا مدیون هستند.

سردار سلامی تکریم از شهدا و شهادت آمادگی برای ادامه این مسیر نورانی و روشن را می‌رساند، خاطرنشان کرد: جنگ هشت ساله یک جنگ جهانی بود و بعد از واقعه عاشورا این نابرابرترین جنگ جهان بود.

جانشین سپاه پاسداران با بیان اینکه دو ابرقدرت با هم متحد شدند تا این ملت را شکست دهند، خاطرنشان کرد: دشمنان ما را از محاصره و انزوا قرار دادند و همه فشار‌های سیاسی، تحریم ها، فشار‌های رسانه‌ای را انجام دادند تا مانع انقلاب اسلامی شوند.

خبر جدید  پرداخت خسارت به همه مرغداری‌های در گیر آنفولانزا

وی با اشاره به صف آرایی همه قدرت‌ها برای جلوگیری از ظهور قدرت جدید اسلامی شوند، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس طولانی ترین، نابرابرترین و جهانی ترن جنگ قرن بیستم بود و حیات ملت ایران و اسلام به آن گره خورده بود.

سردار سلامی با بیان اینکه ملت ایران در این آزمون قاتحانه پیروز شد، گفت: این برای اولین بار بود که همه آمدند که، ولی خدا تنها نماند.

جانشین سپاه پاسداران با بیان اینکه ملت ما ماجرای ضربت خوردن امیرالمومنین (ع)، تنهایی امام حسن (ع) را شنیده بود و واقعه عاشورا را هر سال حس کرده بود، خاطرنشان کرد: ملت ما آمده بود که در یک آزمایش جدیدی همه سستی‌های مسلمانان را جبران کند و این برای، ولی خدا تنها نبوده و نیست؛ همه به میدان آمدند، ماندند و هنوز هستند.

دشمن بعثی از سرزمین ما عقب نشینی نکرد، فرار کرد

وی با بیان اینکه دشمن از سرزمین ما عقب نشینی نکرد، بلکه فرار کرد، عنوان کرد: ایران در دفاع مقدس درخشید، اما این پایان داستان شهیدان ما نبود، نور خدا حرکت کرد، ملت‌ها دیگر بیدار شدند، دشمنان به تدریج عقب نشسته و شکست خوردند و هر چه اندیشیدند نتوانستند اهداف خود را محقق کنند.

پیچیده‌ترین دوران هدایت امت اسلامی دوران ۴۰ ساله انقلاب اسلامی است

سردار سلامی با بیان اینکه پیچیده‌ترین دوران هدایت امت اسلامی دوران ۴۰ ساله انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: در دوران امام خمینی (ره) بزرگ‌ترین شکت اسلام و ایران به بزرگ‌ترین امپراطوری‌های عالم رقم خورد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: وقتی بیرق هدایت امت به دست رهبر معظم انقلاب رسید، اوضاع پیچیده‌تر شد، و دیدیم امام خامنه‌ای کاری بزرگ انجام دادند که در تاریخ بی نظیر است.

خبر جدید  10 هزار زندانی چک درزندان ها

سردار سلامی تاکید کرد: رهبری باید هم جلوی دشمنان می‌ایستاد، هم انقلاب را به پیش می‌برد و هم پرچم انقلاب را حفظ می‌کرد، ما هم با دشمن جنگیدیم و هم پیش رفتیم.

امروز جهان اسلام میدان جهاد علیه کفار است

جانشین سپاه پاسداران افزود: اگر یک روز دوستان ما پشت کرخه و کارون می‌جنگیدند، امروز کجا می‌جنگندند؟ یک تدبیر نیرومند لازم بود که همه جهان اسلام میدان جهاد علیه دمشنان و کفار بشود.

سردار سلامی با بیان اینکه امروز همه نیازهایمان را در عرصه صنایع مختلف برطرف کرده ایم، اظهار کرد: امروز در یک حصر جهانی هستیم، اما به اراده امام خامنه‌ای و حضور مردم و تحمل سختی ها، سربلند هستیم.

جانشین سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: هرچند مشکلاتی وجود دارد، اما همه می‌دانند که هیچ ملتی بدون تحمل سختی‌ها رشد نمی‌کند و این مشکلات به همه مردم حل خواهد شد.

امروز جوانان قوی‌تر از نسل اول انقلاب به میدان آمدند

وی با بیان اینکه امروز جوانانی از نسل اول انقلاب قوی‌تر به میدان آمدند، عنوان کرد: این جوانان تربیت شدگان امام و رهبری هستند و ملت ما تا زمانی که این جوانان را دارد که جنگ را تا شرق مدیترانه پیش می‌برند، ایران امن و آزاد است و می‌درخشد.

سردار سلامی با بیان اینکه داستان به اسارت گرفتن تفنگداران آمریکایی یک داستان افتخار آفرین برای ملت ما بود، عنوان کرد: داستان در هوا نیز این گونه است و موشک‌های ایران مثل همیشه آماده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد