سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
14:51:11 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نویسنده کاشانی به نمایشگاه کتاب کودک بولونیا راه یافت
نویسنده کاشانی به نمایشگاه کتاب کودک بولونیا راه یافت
به گزارش خبرنگار مهر، یک نویسنده کاشانی در اختتامیه چهارمین دوره کارگاه خلق تصویری کتاب داستان به عنوان نمایندگان ایران در نمایشگاه کتاب کودک بولونیا در سال ٢٠١٨ انتخاب شد. بدین ترتیب حسن اسماعیلی طاهری نویسنده کاشانی و پریا لرستانی تصویرگر کتاب وی به نام «کوکو» به عنوان یکی از نمایندگان ایران در نمایشگاه بین […]

به گزارش خبرنگار مهر، یک نویسنده کاشانی در اختتامیه چهارمین دوره کارگاه خلق تصویری کتاب داستان به عنوان نمایندگان ایران در نمایشگاه کتاب کودک بولونیا در سال ٢٠١٨ انتخاب شد.

بدین ترتیب حسن اسماعیلی طاهری نویسنده کاشانی و پریا لرستانی تصویرگر کتاب وی به نام «کوکو» به عنوان یکی از نمایندگان ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب کودک بولونیا که از ششم تا نهم فروردین سال آینده ۹۷ در ایتالیا برگزار می‌شود حضور پیدا خواهد یافت.

نمایشگاه بین المللی کتاب کودک به میزبانی شهر بولونیا ایتالیا، از مهمترین رویدادهای بین المللی در زمینه انتشارات کودکان و صنعت چندرسانه ای است که در آن نویسندگان، تصویرگران، عوامل ادبی، دارندگان مجوز و پروانه فیلم ها، توزیع کنندگان، فعالان در صنعت چاپ، کتابفروشان و کتابداران گرد هم می آیند.

گفتنی است، طاهری دانش آموخته کارشناسی ارشد ادبیات کودک و نوجوان است که اثرهایی برای کودکان و نوجوانان تالیف کرده و مقاله هایی در زمینه مسائل نظری ادبیات کودک نیز نوشته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مهمترین چالش پیش روی نظام مشکلات معیشت مردم است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد