یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
11:43:43 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایندگان استان اصفهان هنوز استعفای خود را پس نگرفته اند
نمایندگان استان اصفهان هنوز استعفای خود را پس نگرفته اند
اردستان – نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان استان اصفهان به توصیه امام جمعه اصفهان در مجلس حاضر شدند اما استعفای خود را هنوز پس نگرفته اند.

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد در گفت و گو با خبرنگارمهر، اظهار داشت: با توجه به استعفای نمایندگان و نتایج آن شنبه شب جلسه ای با حضور استاندار اصفهان، نمایندگان استان و مسئول دفتر رئیس جمهور در تهران برگزار شد که با توجه به اطلاع رسانی دیرهنگام، بنده و تعدادی از نمایندگان استان نتوانستیم در آن جلسه شرکت کنیم و از نتایح آن هم هنوزخبر ندارم.

وی با بیان اینکه تصمیم به استعفای نمایندگان پیرو نگارش ۱۰۰ نامه و برگزاری ۲۵ جلسه در سه سال گذشته انجام شد،افزود: آنچه که در این استعفا اتفاق افتاد این بود که توجه جدی دولت و مجلس را به وضعیت بحرانی اصفهان جلب کرد و حتما نگاهشان را در بودجه ۹۸ نسبت به اصفهان عوض خواهند کرد، شاید همه آنچه که لازم است تامین نشود اما رویکرد آنها به اصفهان متفاوت خواهد شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مزایای استعفا این بود که صدای مردم و کشاورزان اصفهان به دولتمردان رسانده شد و رئیس جمهور ذیل نامهنمایندگان مکنوبی هم نوشتند تا ساز و کارهای نمایندگان برای ستاد بازسازی یا احیای زاینده رود شکل بگیرد و در دولت مطرح شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان استان اصفهان به توصیه امام جمعه اصفهان و به واسطه نمایندگان در صحن علنی مجلس شرکت دارند اما استعفای خود را پس نگرفته اند که امیدواریم نتایج این کار به نفع مردم کل فلات مرکزی شود.

کد خبر ۴۵۰۰۰۷۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آغاز عملیات اجرایی ساخت راه انحرافی زیرگذر روستای «آبشیرین» کاشان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد