چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
18:21:37 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در گلدیس افتتاح شد
نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در گلدیس افتتاح شد
نمایشگاه دایمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهین شهر، نمایشگاه دایمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس افتتاح شد. علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه برپایی این نمایشگاه را اقدامی موثر دانست و […]

نمایشگاه دایمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهین شهر، نمایشگاه دایمی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در فرهنگسرای ادب و هنر گلدیس افتتاح شد.
علیرضا بصیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه برپایی این نمایشگاه را اقدامی موثر دانست و از مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر تقدیر کرد و اظهار داشت: موقعیت جغرافیایی ، شرایط سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی کشورمان باعث شده است تا دشمنان ایران اسلامی با وسایل مختلف سعی بر وارد نمودن ضربه بر پیکره نظام دارند و گرفتار نمودن جوانان در دام اعتیاد یکی از این راه هاست که باید در مقابل آن هوشیار باشیم.
بصیری خواستار آموزش به جوانان و بانوان در راستای اثرگذاری بیشتر و مقابله با این بلای خانمانسوز شد.
سرهنگ سید تقی حسینی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان نیز این نمایشگاه را تنها نمایشگاه در شهرستان های استان معرفی کرد و ادامه داد: تنها نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در مرکز استان قرار داشت و امروز به همت مدیران شهرستان این نمایشگاه دومین و کامل ترین نمایشگاه استان اصفهان و اولین در میان شهرستان هاست.
حسینی عنوان کرد: پلیس با اهدای نزدیک به چهار هزار شهید و ۱۲ هزار جانباز و مجروح سعی کرده است مانع ورود و توزیع مواد مخدر در سراسر کشور شود اما لازم است فعالان فرهنگی و اجتماعی در کنار پلیس با آگاهی بخشی به خانواده ها و جوانان از گسترش اعتیاد در جامعه جلوگیری شود.
کارشناسان و سازمان های مردم نهاد در این نمایشگاه به صورت دائم حضور دارند و به خانواده ها و آسیب دیدگان اجتماعی در این زمینه مشاوره ارائه می دهند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد