جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
11:42:00 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نمایشگاه انقلاب
نمایشگاه انقلاب
واحدهای پیشگام خواهر حضرت فاطمه(سلام الله علیها) و بنت الهدی سپاه ناحیه نجف آباد اجرا نمود: همزمان با دهه فجر بازدید از نمایشگاه های انقلاب واحدهای پیشگام حضرت فاطمه(س) و بنت الهدی توسط مسئولینی از اداره آموزش و پرورش و حوزه بسیج دانش آموزی حضرت زینب(علیها السلام) ناحیه نجف آباد صورت گرفت. به گزارش خبرگزاري […]

واحدهای پیشگام خواهر حضرت فاطمه(سلام الله علیها) و بنت الهدی سپاه ناحیه نجف آباد اجرا نمود:

همزمان با دهه فجر بازدید از نمایشگاه های انقلاب واحدهای پیشگام حضرت فاطمه(س) و بنت الهدی توسط مسئولینی از اداره آموزش و پرورش و حوزه بسیج دانش آموزی حضرت زینب(علیها السلام) ناحیه نجف آباد صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاري بسيج از نجف آباد؛  نمایشگاه واحد حضرت فاطمه(س) با محوریت دیروز، امروز و فردا و اشاره به شهدای انقلاب از قبل تا کنون و نیز دستاوردهای بدست آمده در طول این سی و نه سال اشاره داشت.

 نمایشگاه واحد پیشگام حضرت فاطمه(سلام الله) نیز با غرفه بندی شکیل به موضوعاتی چون شهید شاخص دانش آموزی خواهر، کلاس انقلاب و شهدایو انقلاب شهرستان، دیوار انقلاب، شبیه سازی اعلامیه های امام در زمان انقلاب ، غرفه عفاف و حجاب و غرفه کتاب و انتظار پرداخته بود که به اذعان مجریان طرح و نیز مسئولین مدارس مورد استقبال دانش آموزان و بازدید کنندگان قرار گرفته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  سربازان در طول خدمت مقدس سربازی نهایت استفاده را داشته باشند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد