سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
11:54:52 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت ۴۰ تیم بازرسی بر بهداشت مواد غذایی ویژه نوروز در اصفهان
نظارت ۴۰ تیم بازرسی بر بهداشت مواد غذایی ویژه نوروز در اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مهدی میرجهانیان با اشاره با اشاره به نظارت ۴۰ تیم بازرسی بر بهداشت مواد غذایی ویژه نوروز گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز، این بازرسی با شدت و نظارت بیشتری انحام می‌شود. وی افزود: از اوایل بهمن با برگزاری جلسات آموزشی و بازرسی‌های خاص ویژه اتحادیه‌داران مرتبط، […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مهدی میرجهانیان با اشاره با اشاره به نظارت ۴۰ تیم بازرسی بر بهداشت مواد غذایی ویژه نوروز گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز، این بازرسی با شدت و نظارت بیشتری انحام می‌شود.

وی افزود: از اوایل بهمن با برگزاری جلسات آموزشی و بازرسی‌های خاص ویژه اتحادیه‌داران مرتبط، موارد بهداشتی به آنها تذکر و ابلاغ شد.

نظارت مواد غذایی در نوروز

میرجهانیان بیان داشت: با آغاز این بازرسی‌ها، روزانه در ۳ شیفت، ۴۰ اکیپ مامور اداره بهداشت از تمام مراکزی که به هر نحوی با مواد غذایی و سلامت مردم جامعه مرتبط است نظارت می‌کنند.

مسوول برنامه بهداشت مواد غذایی مرکز بهداشت اصفهان گفت: در سطح شهر اصفهان ۱۰ اکیپ، در شهرستان‌های اصفهان ۳۰ اکیپ بازرسی و در مجموع ۴۰ اکیپ در کل استان به بازرسی و نظارت مواد غذایی مشغول هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رانش زمین در خور و بیابانک، بدون خسارت

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد