یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
1:48:46 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نطق پر محتوای رییس مجمع نمایندگان در مجلس
نطق پر محتوای رییس مجمع نمایندگان در مجلس
حجت الاسلام موسوی لارگانی در نطق میان دستور خود از مشکل کمبود آب، بسته حمایتی دولت، سران فتنه و اسناد نفوذ در دولت و مجلس سخن گفت.

نطق پر محتوای رییس مجمع نمایندگان در مجلسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ به نقل از خانه ملت؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست علنی امروز ۹ دی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با یادآوری مشکل کمبود آب در استان، از دولت خواست که توجه بیشتری به رفع دغدغههای معیشتی مردم داشته باشد و تمام اقشار کم درآمد از جمله کشاورزان را در زمره افراد بهرهمند از بستههای حمایتی قرار دهد.
سیدناصر موسوی لارگانی تاکید کرد: دغدغه مهم این روزهای اقشار مختلف مردم بسته های حمایتی دولت و سبد کالا را که فقط افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی و حقوق بگیران قرار می گیرند، انگار دولت برای افراد فاقد درآمد نظیر کشاورزان، دامداران، بیکاران، روستاییان و عشایر هیچ برنامه ای ندارد، باید این روند اصلاح شود.
وی با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه اش عنوان کرد: استان اصفهان، استانی محروم و غیر برخوردار است، مردم نجیب و مظلوم استان اصفهان که در تاریخ انقلابی بودن خود را اثبات نموده اند چندین سال است که از آب آشامیدنی نیز بی بهره هستند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: آقایان وزارت نیرو، تابستان گذشته آب چاه را به مردم اصفهان و شهرستان ها و شهرهای مجاور خورانیدید، اما بدانید اکنون چاه هایی که سال گذشته از آن آب برداشت کردید، خشکیده است و آب آشامیدنی ۵میلیون نفر در ماه های آتی با بحران جدی روبرو است.
وی ادامه داد: تشکیل ستاد احیای زاینده رود خواسته به حق مردمان فلات مرکزی کشور است، میان مردم استان های اصفهان، یزد و خوزستان و چهارمحال بختیاری اتحاد برقرار است و نباید با بحث های حاشیه این نماینده مردم در مجلس دهم ضعف های مدیریتی مسئولان به میان اقوام مختلف آورده شود.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با گرامیداشت یوم الله ۹ دی، گفت: ملت فهیم ایران به ذات منفی همه سران فتنه و حامیان آنها به خوبی پی بردند و با حماسه بزرگ ۹ دی، فتنه دشمنان را سرکوب کردند.
وی ادامه داد:جمهوری اسلامی ایران در صورتی ماندگار خواهد بود که با مال اندوزی و زندگی اشرافی مسئولان، انتصابات فامیلی، اعتماد نابجا به غرب و استعمار، استثمار منابع بیت المال توسط بانک ها و خون مردم را در شیشه کردن و بروکراسی شدید در سیستم دولتی و قوه قضائیه از این جامعه رخت بربندند.
عضو کمیسیون اقتصادی گفت: باید یک پوست اندازی و تحول مدیریتی در ساختار نظام ایجاد کرد تا جان تازه ای به بدنه جمهوری اسلامی ایران تزریق شود، مردم انقلاب نکردند که برخی افراد غیرانقلابی وکالتشان در مجلس یا وزارت و مدیرکلی را در دولت برعهده گیرند.
موسوی لارگانی یادآورشد: دلیل اصلی بحران های فعلی در کشور انقلابی عمل نکردن قوای مختلف است، مجلس انقلابی، مجلس لیست محور نیست، مجلس در مواقع حساس بجای تاکید بر رفع دغدغه های معیشتی مردم به برخی امور حاشیه ای می پردازد.
وی بیان کرد: اتفاقات اخیر در جامعه، خانه ملت را بسیار بی ارزش کرد است، موضوع خصوصی کردن بنگاه های شستا و باشگاه های پرسپولیس و استقلال در سالهای ۹۷ و ۹۸ بسیار شکبرانگیز است و بوی خصوصی خوری برخی مسئولان به مشام می رسد، لازم است مجلس و قوه قضائیه با جدیت بر روند خصوصی سازی نظارت کنند تا شاهد اتفاقاتی نظیر نیشکر هفت تپه نباشیم.
این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: بحث بیمه تکمیلی فرهنگیان و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران مورد اعتراض مردم است، جانبازان از بنیاد شهید به دستگاه مربوطه و از آنجا به بنیاد شهید پاس داده می شوند.


منبع :: http://isfahan.iribnews.ir

خبر جدید  محل دفن زباله ها مناسب نیست
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد