یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
1:38:24 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ناوگان اتوبوسرانی اصفهان رو به فرسودگی است
ناوگان اتوبوسرانی اصفهان رو به فرسودگی است
اصفهان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: ناوگان اتوبوسرانی اصفهان رو به فرسودگی است و نیاز به اختصاص منابع جدید مالی است.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا صلواتی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار داشت: شهرداری اصفهان به منظور نوسازی ناوگان اتوبوس‌رانی و راه اندازی چهار خط اتوبوس تندرو درسطح شهر اصفهان نیاز به اختصاص منابع مالی زیادی دارد.

وی بیان داشت: عمر ناوگان اتوبوس رانی بیش از استاندارد شده است و برای نوسازی ناوگان باید اقدام جدی صورت گیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از افزایش چند برابری قیمت اتوبوس‌های شهری خبر داد و گفت: قیمت هر دستگاه اتوبوس که ۵۰۰ میلیون تومان بوده است با افزایش قیمت دو و نیم برابری،‌ به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی به استقبال خوب مردم اصفهان از اتوبوس‌های تندرو اشاره کرد و افزود: بر خلاف اینکه استقبال مردم از ناوگان اتوبوس کشوری کاهش یافته است.

صلواتی اظهار داشت: هر ساله با افزایش تعداد مسافرین در اتوبوس مواجهیم

ویبا بیان اینکه تعداد مسافران اتوبوس‌های شهری از ۱۱ هزار نفر به ۳۵ هزار مسافر در یکسال رسیده است، گفت: یکسری از خطوط مثل خط یک، دو و سه خطوط تندروی شهر اصفهان با ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش مسافر مواجه بوده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اظهار امیدواری از اینکه تا قبل از سال ۱۴۰۰ ، خطوط تندروی اصفهان تکمیل شود، گفت: ارزش اسقاط اتوبوس‌های درون‌شهری در ۵ سال آینده، از قیمت اتوبوس‌های کنونی بیشتر می‌شود.

کد خبر ۴۴۹۹۵۷۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قطار شهری اصفهان روی ریل پیشرفت

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد