یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰
12:26:02 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نام کاشان در میان ٢٠ کاندیدای نهایی «پایتخت کتاب ایران» قرار گرفت
نام کاشان در میان ٢٠ کاندیدای نهایی «پایتخت کتاب ایران» قرار گرفت
مصطفی جوادی مقدم در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شهرستان کاشان با ارسال ۴۰ طرح، در چهارمین دوره معرفی و انتخاب پایتخت کتاب ایران حضور یافت، اظهار داشت: نام شهرستان کاشان از استان اصفهان در میان ٢٠ کاندیدای نهایی «پایتخت کتاب ایران» قرار گرفته است. وی افزود: در نهایت از میان […]

مصطفی جوادی مقدم در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شهرستان کاشان با ارسال ۴۰ طرح، در چهارمین دوره معرفی و انتخاب پایتخت کتاب ایران حضور یافت، اظهار داشت: نام شهرستان کاشان از استان اصفهان در میان ٢٠ کاندیدای نهایی «پایتخت کتاب ایران» قرار گرفته است.

وی افزود: در نهایت از میان ۲۰ شهر  یکی از آنها به‌عنوان پایتخت کتاب ایران و چند شهر نیز به‌عنوان شهرهای خلاق در ترویج کتابخوانی معرفی می‌شوند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تاکید کرد: ساعت مطالعه مادران و پدران، یک صبح یک کتاب، کتاب گردی دانش آموزان، تجهیز و راه اندازی اتوبوس ترویج کتاب، یک ماه با کتاب و نمایش خیابانی کتاب بخشی از ٤٠ طرح ارسالی کاشان به دبیرخانه مرکزی انتخاب پایتخت کتاب ایران بوده است.

وی  ادامه داد: در نهایت از میان ۲۰ کاندیدای عنوان پایتخت کتاب ایران حدود پنج شهر که امتیاز بالاتری در داوری نهایی دارند بازدید میدانی انجام می شود و نتیجه مجموعه داوری‌ها و کارشناسی‌ها در اختیار هیئت داوران نهایی قرار می‌گیرد.

جلسه نهایی داوری پایتخت کتاب ایران اسفندماه برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان تاکید کرد: جلسه نهایی داوری انتخاب پایتخت کتاب ایران، ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه ١٧ بهمن‌ماه در دفتر معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، برنامه ارسالی هر شهر برای شرکت در طرح پایتخت کتاب ایران باید حاوی معرفی مجموعه برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، ترویجی و ابتکاری در حوزه کتاب برای حداقل یک و حداکثر دو سال باشد و حداقل‌هایی نظیر مشارکت همه اجزای صنعت نشر، مشارکت همه نهادها و حوزهه کتاب و کتابخوانی، مشارکت سازمان‌های غیردولتی و دولتی مرتبط با کتابخوانی، حضور فعال مفاخر، مشاهیر و هنرمندان شاخص و محبوب، در نظر گرفتن طیف گسترده مخاطبان و اثربخشی و خلاقیت و پایداری در آن رعایت شده باشد.

خبر جدید  برای شادی مردم بیشتر باید تلاش کرد

گفتنی است شهرستان کاشان از استان اصفهان در طول سال های گذشته سه بار نامزد عنوان «پایتخت کتاب ایران» بوده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد