شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
2:59:59 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نازل های سوخت در اصفهان از نظر میزان عرضه مشکلی ندارند
نازل های سوخت در اصفهان از نظر میزان عرضه مشکلی ندارند
اصفهان – ایرنا – رییس دایره اوزان و مقیاس های اداره کل استاندارد اصفهان گفت: هیچ مشکلی خاصی از نظر نشان دادن میزان و کمیت عرضه سوخت مایع بویژه بنزین در نازل های کنترل شده در جایگاه های استان وجود ندارد .

احسان توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: امسال سه هزار و ۲۶۲ دستگاه نازل سوخت بنزین در جایگاه های استان کنترل و بازرسی شد.
توکلی با اشاره به اینکه برچسب کنترل و آزمون بر روی همه این نازل ها نصب شده است، افزود: این تجهیزات هر ۶ ماه یکبار مورد آزمون قرار می گیرند و اگر نازلی دچار مشکل فنی باشد در همان لحظه با حضور بازرس و تعمیرکار نسبت به رفع آن اقدام می شود.
استان اصفهان دارای حدود ۲۲۷ جایگاه سوخت بنزین، نفت و گاز و ۱۵۳ جایگاه ' سی ان جی ' با حدود ۲ هزار و ۸۰۰ دستگاه نازل است.
توکلی همچنین گفت: اداره اوزان و مقیاس های استاندارد استان اصفهان با توجه به اهمیت حقوق مصرف کننده و فروشنده و جلوگیری از کم فروشی یا زیاده فروشی، اقدام به کنترل ترازوهای مراکز عرضه عمومی می کند که یکی از مهمترین مشکلات ما در این کار، همکاری نا کافی برخی واحدهای صنفی است.
رییس دایره اوزان و مقیاس های اداره کل استاندارد اصفهان با بیان اینکه تعدادی از فعالان واحدهای صنفی تصور می کنند که دستگاه های سنجش اوزان آن بدون خطاست، تصریح کرد: لازم است اصناف به کنترل ترازوهای خود دست کم یک بار در سال و الصاق برچسب نشان استاندارد و آزمون بر روی آنها ترغیب شوند.
توکلی با اشاره به اینکه صحت عملکرد ترازو در بسیاری از واحدهای صنفی بویژه میوه و تره بار و گوشت از اهمیت برخوردارست، گفت: مردم نیز هنگام خرید از واحدهای صنفی می توانند کنترل دستگاه های سنجش وزن را با پرسش از فروشنده یا ملاحظه برچسب آزمون جویا شوند.
وی با اشاره به اینکه آمار دقیقی از تعداد ترازوها و دستگاه های سنجش وزن در استان وجود ندارد، افزود: از ابتدای امسال تا کنون حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ وسیله سنجش اوزان در استان مورد آزمون قرار گرفته و کنترل شده است.
رییس دایره اوزان و مقیاس های اداره کل استاندارد اصفهان خاطرنشان کرد: سال جاری بیش از یکهزار و ۴۴۴ دستگاه باسکول وسائل نقلیه در سطح استان نیز مورد آزمون قرار گرفته است.
۳۰۱۱/ ۶۰۲۲

خبر جدید  مشکلات مدارس موقوفه در اصفهان همچنان پابرجاست


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد