شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰
0:22:11 - شنبه 12 سپتامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مکان‌هایی خاص برای استقرار ون کافه‌ها مشخص شده است
مکان‌هایی خاص برای استقرار ون کافه‌ها مشخص شده است
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان از امکان فعالیت ون کافه‌ها در ۵ نقطه شهر اصفهان خبر داد.

شعارسال:  محمد مجیری با اشاره به اینکه ۵ نقطه شهر اصفهان از جمله صفه، ناژوان، چهارباغ عباسی، چهارباغ بالا و پایین برای استقرار ون کافه‌ها مشخص شده است، اظهار کرد: این ون‌ها در دو بخش اغذیه و نوشیدنی مجوز فعالیت دریافت می‌کنند.

وی گفت: با تصویب شورای شهر و تشکیل کمیته فنی در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان از این به بعد ون کافه‌های شهر مانند یک واحد صنفی با دریافت مجوز در ۵ نقطه شهر فعالیت می‌کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: براساس این دستورالعمل، کمیته فنی با حضور دستگاه‌های مختلف شهرداری تشکیل شده و افراد متقاضی فعالیت در حوزه ون کافه باید مجوز لازم را از طریق ارسال درخواست به این کمیته دریافت کنند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان تصریح کرد: در این زمینه نیاز به هماهنگی با اتحادیه‌های مربوطه، مرکز بهداشت و نیروی انتظامی بود که تعامل برقرار شده است و نیاز است برای تکمیل این فرآیند تفاهم نامه‌ای میان شهرداری و نیروی انتظامی برقرار شود.

وی بیان کرد: با توجه به پیگیری‌های شهردار اصفهان و تعاملاتی که با فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان وجود داشته، به امضای این تفاهم نامه نزدیک شده ایم تا در صورت نهایی شدن روند ارائه مجوز به متقاضیان انجام شود.

مجیری با اشاره به اینکه ۵ نقطه شهر اصفهان از جمله صفه، ناژوان، چهارباغ عباسی، چهارباغ بالا و پایین برای استقرار ون کافه‌ها مشخص شده است، اظهار کرد: این ون‌ها در دو بخش اغذیه و نوشیدنی مجوز فعالیت دریافت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان از ارائه درخواست از سوی بیش از ۳۰ نفر برای دریافت مجوز خبر داد و گفت: با ارائه مجوز به متقاضیان، همه دستگاه‌های ناظر مانند شهرداری، بهداشت و پلیس اماکن ملزم به ارائه خدمات ترافیکی، بهداشتی و تامین امنیت این ون کافه‌ها همانند یک واحد صنفی هستند.

خبر جدید  جریان شادی در نصف جهان با جاری شدن زاینده رود

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از موج نیوز تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۳۴۵۲۸۰:www..mojnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد