جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
10:04:24 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موج مدیترانه‌ای، گرد و غبار و گرما را در منطقه کاشان تثبیت کرده است
موج مدیترانه‌ای، گرد و غبار و گرما را در منطقه کاشان تثبیت کرده است
کارشناس اداره هواشناسی آران و بیدگل گفت: با تثبیت موج مدیترانه‌ای که در هفته جاری در منطقه کاشان و آران و بیدگل حکم‌فرما است شاهد افزایش دما و گرد و غبار خواهیم بود. حسین شکری زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص دلایل گرمای هوا در روزهای اخیر و پیش‌بینی هوا در روزهای […]

کارشناس اداره هواشناسی آران و بیدگل گفت: با تثبیت موج مدیترانه‌ای که در هفته جاری در منطقه کاشان و آران و بیدگل حکم‌فرما است شاهد افزایش دما و گرد و غبار خواهیم بود.

حسین شکری زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص دلایل گرمای هوا در روزهای اخیر و پیش‌بینی هوا در روزهای آینده، اظهار کرد: از اواخر امروز با ورود موج بارش زا در غرب کشور باران را شاهد خواهیم بود، ولی برای مناطق مرکزی به خصوص آران و بیدگل بارشی در پی نخواهد داشت و گردوغبار و گرما پدیده غالب خواهد بود.

وی افزود: البته این موج مدیترانه‌ای است و پدیده وزش باد شدید هم پیش‌بینی می‌شود. متأسفانه خشکسالی همچنان ادامه خواهد داشت که در جدیدترین بروز رسانی‌ها این موج برای آران و بیدگل بارانی در پی ندارد و در خوش‌بینانه‌ترین حالت شاهد باران در ارتفاعات کاشان و روستاها خواهیم بود.

کارشناس اداره هواشناسی آران و بیدگل، تصریح کرد: البته موج بارشی با توجه به گرمای هوا به صورت باران خواهد بود و این موج توانایی ورود به مناطق کویری را ندارد. در بهترین حالت بارش باران پراکنده و سبک را می‌توان پیش‌بینی کرد.

انتهای یپام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ثبت‌نام ۱۰۰ بن‌رودی در آزمون سراسری حفظ قرآن

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد