یکشنبه, ۹ آذر , ۱۳۹۹
13:36:01 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهر و موم ۱۹ مغازه‌ در کاشان
مهر و موم ۱۹ مغازه‌ در کاشان
با معادل شدن ارزش کل صادرات امسال فرش دست باف در کشور با ارزش ۲۲ سال پیش صادرات آن از استان اصفهان، گره مشکلات بر تار و پود هویت ایرانیان افتاده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رئیس تیم ویژه کنترل و مبارزه با تهدید علیه بهداشت گفت: اصناف باید در زمان تعیین شده مغازه خود را تعطیل کنند.
حسین عابدی افزود: ۲۰ بازرس در قالب ۸ گروه ناظر؛ نظارت بر اجرای شیوه نامه‌های ابلاغی را به عهده دارند و این گرو‌ها برخرده فروشان، واحد‌های تولیدی، عمده فروشی‌ها و بُنکداران نظارت می‌کنند.
وی گفت: نظارت دقیق بر قیمت‌ها، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، تخلفات کم فروشی، گرانفروشی و سایر تخلفات احتمالی از ماموریت‌های مهم اعضای این گروه‌هاست.
رئیس تیم ویژه کنترل و مبارزه با تهدید علیه بهداشت افزود: فقط صنوف عرضه مایحتاج و ارزاق عمومی مانند خواربار فروشان، سوپرمارکت داران، فروشگاه‌های عرضه گوشت و مرغ و دیگر صنوف مرتبط با عرضه ارزاق عمومی از این محدودیت‌ها مستثنی هستند.
در شهرستان کاشان بیش از ۱۵ هزار واحد صنفی فعالیت می‌کنند. مهرو موم ۱۹ مغازه و صدور ۶ هزار تذکر در کاشان مهرو موم ۱۹ مغازه و صدور ۶ هزار تذکر در کاشان مهرو موم ۱۹ مغازه و صدور ۶ هزار تذکر در کاشان مهرو موم ۱۹ مغازه و صدور ۶ هزار تذکر در کاشان مهرو موم ۱۹ مغازه و صدور ۶ هزار تذکر در کاشان مهرو موم ۱۹ مغازه و صدور ۶ هزار تذکر در کاشان مهرو موم ۱۹ مغازه و صدور ۶ هزار تذکر در کاشان
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پربازدید ترین اخبار استان در بیست و سوم تیر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد