شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
14:53:02 - شنبه 11 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقابله در برابر جنایت مستکبران باعث عقب‌نشینی آنان می‌شود
مقابله در برابر جنایت مستکبران باعث عقب‌نشینی آنان می‌شود
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: امروز ثابت شده است که اگر جانانه مقابل جنایت مستکبران بایستیم، به یاری خداوند دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، وحید ضرغامی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه فلاورجان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: طبق فرموده رهبر انقلاب، ویژگی بارز شهید سلیمانی، شجاعت و تدبیر وی بود و این دو اگر توامان باشند، بسیار کارساز می‌شود.
ضرغامی با بیان اینکه امروزه نیاز به مدیرانی داریم که شجاعت و تدبیر را توامان داشته باشند، افزود: انقلابی گری خط قرمز سردار سلیمانی محصوب می‌شد، یعنی در جهت آرمان‌های انقلاب و به صورت جهادی عمل می‌کرد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیان کرد: یکی از بزرگترین اهداف انقلاب، رهایی ملت‌های جهان از سلطه استکبار جهانی است که سردار سلیمانی در این ۴۰ سال، همینطور عمل کردند.
وی با بیان اینکه ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود، دخالت در خاورمیانه را از اشتباهات روسای جمهور گذشته آمریکا عنوان می‌کرد، ادامه داد: آمریکا به رغم هزینه کرد بیش از ۸ میلیارد دلار، هیچ دستاوردی از این دخالت‌ها نداشته و ضمن تضعیف موقعیت آمریکا، نفرت مردم این کشور‌ها علیه آمریکایی‌ها را در پی داشته است. ترامپ به همین دلیل وعده داد که با بازگرداندن نیرو‌های آمریکایی، اشتباهات گذشته را جبران کند.
ضرغامی تصریح کرد: آمریکا نه تنها از گذشته عبرت نگرفته است، بلکه وارد باتلاق جدیدی شده که سرنوشت محتوم آن، فرار ذلت بارشان از منطقه خواهد بود.
وی با اشاره به عملیات موشکی سپاه با رمز مقدس «یا زهرا» و انتقام شهادت سردار سلیمانی، افزود: مهم این است که هیمنه استکباری آمریکا با این حرکت شکسته شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ادامه داد: ما وارد عصر جدیدی شده ایم که در آن، معادلات جهان، کاملا با گذشته متفاوت است. دیگر هیمنه ابرقدرت‌ها فروریخته و ملتی به نام جمهوری اسلامی سربرافراشته که در مقابل قدرت‌های استکباری قد علم کرده است.
وی با تأکید بر اینکه امروز جنگ، جنگ اراده‌ها است، افزود: امروز دیگر برای ملت ما ثابت شد که اگر یک قدم عقب نشینی کنیم، آن‌ها ده قدم جلو می‌آیند، ولی اگر جانانه در مقابل جنایات مستکبران بایستیم، به یاری خداوند متعال، آن‌ها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  شبکه‌‌های فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی تقویت می‌شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد