سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
13:03:25 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکل تامین لاستیک رانندگان تا پایان سال حل می شود
مشکل تامین لاستیک رانندگان تا پایان سال حل می شود
اصفهان – ایرنا- معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: مشکلات تامین لاستیک رانندگان با رایزنی ها و اقدامات انجام شده تا پایان سال حل می شود.

به گزارش ایرنا، داریوش امانی روز یکشنبه در همایش بزرگداشت روز ملی حمل ونقل و راهداری در اصفهان با بیان این که سازمان راهداری به دنبال حل مشکلات رانندگان است اظهار داشت: تامین لاستیک وظیفه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نبود اما چون دغدغه رانندگان دغدغه ما هم بود در این مساله ورود کردیم.
وی از ثبت سفارش ۲ میلیون حلقه لاستیک خبر داد و گفت: پیش بینی می شود با اقدامات انجام شده مشکلات لاستیک رانندگان تا پایان سال حل شود.
وی با اشاره به حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت هفته حمل ونقل و راهداری کشور گفت: در این جلسه نمایندگان صنوف مختلف سئوالات و درخواست های خود را به راحتی مطرح کردند.
عضو هیات عامل و معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: در این جلسه مقرر شد مباحث مربوط به قرار گرفتن شغل رانندگی در زمره مشاغل سخت و زیان آور با قدرت بیشتری در مجلس شورای اسلامی پیگیری شود.
امانی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های بزرگ رانندگان در حوزه بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی است ، افزود: در این بخش مقرر شد صندوقی تعریف شده و برای همیشه مشکلات این حوزه برطرف شود.
معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: افزایش بهره وری صنعت حمل ونقل یکی از دغدغه های ما به شمار می آید.
وی با بیان اینکه در سال های گذشته حجم بار ۴۰ درصد افزایش یافته اما ناوگان حمل ونقل ۱۲۰ درصد رشد کرده است، اظهار داشت: این توسعه نامتوازن سفره رانندگان و سایر فعالان صنعت حمل ونقل را کوچک تر کرده است.
در این مراسم از نقشه های مدیریت بحران راه های اصفهان رونمایی شد.
استان اصفهان از نظر تعداد شرکت حمل و نقل بار، تعداد پایانه حمل بار و مسافر و آموزش کاربران حمل و نقل، رتبه اول کشور را دارد.
بیش از ۴۱ هزار دستگاه خودرو با ۴۸ هزار راننده در ناوگان حمل و نقل بار استان فعالیت می کند که نزدیک به ۱۰ درصد از ناوگان حمل بار کشور را شامل می شود.
۷۱۵۰ / ۶۰۲۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کاشان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد