جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
14:14:57 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلات اقتصادی، مردم را از نظام دور نخواهد کرد
مشکلات اقتصادی، مردم را از نظام دور نخواهد کرد
حجت الاسلام سید حسین محمود آبادی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان برخوار، افزود: امروز مردم نشان دادند که به اهداف و آرمان های حضرت امام (ره) و شهدا پایبند هستند و رهروخواهند ماند. وی اظهار کرد: در طول ۳۹ سالی که از پیروزی انقلاب  اسلامی ایران […]

حجت الاسلام سید حسین محمود آبادی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از شهرستان برخوار، افزود: امروز مردم نشان دادند که به اهداف و آرمان های حضرت امام (ره) و شهدا پایبند هستند و رهروخواهند ماند.

وی اظهار کرد: در طول ۳۹ سالی که از پیروزی انقلاب  اسلامی ایران می گذرد در موقعیت ها و مناسبت های مختلف دشمن با نقشه های جدید سعی کرده مردم را از نظام و انقلاب جدا کند، اما هر سال حضور پرشکوه و با عظمت مردم در راهپیمایی، ‌تمامی دسیسه های دشمنان را خنثی کرده است.

امام جمعه دولت آباد افزود: کسانی که چشم به جدایی مردم از نظام و انقلاب دوخته اند، این آرزو را به گور خواهند برد، چرا که ملت ایران اهل کوفه نیستند و در هیچ شرایطیرهبر خود را تنها نمی گذارند.

وی گفت: هر چه دشمنان مشکلات اقتصادی برای کشور ایجاد کنند ،باز هم مردم هوشیار هستند و در موقع دفاع از نظام و آرمان های نظام در صحنه حضور پیدا کرده اند.

حجت الاسلام محمود آبای ادامه داد: مسئولان هم باید به پاس این حضور بی نظیر  تمامی همت و تلاش خود را برای رفع مشکل های اقتصادی به کار گیرند و در مقابل فساد،  تبعیض و بی عدالتی بایستند و  با کار جهادی نگذارند فشارهای اقتصادی بر مردم آسیب وارد کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ضرورت برنامه ریزی جهت ارتقاء توسعه گردشگری ابیانه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد