پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
0:40:00 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشعل پر فروغ هدایت جامعه اسلامی علما هستند
مشعل پر فروغ هدایت جامعه اسلامی علما  هستند
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حجت الاسلام محمد حسین ابوترابی فرد در کنگره آیت اله شهید صدوق و ۳۷۲ شهید شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: شهدا تربیت یافتگان مکتب الهی هستند. وی افزود: دفاع مقدس نماد اقتدار ملت اسلامی ایران است و حزب اله و جبهه مقاومت اسلامی در کشور عراق، سوریه در برابر […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حجت الاسلام محمد حسین ابوترابی فرد در کنگره آیت اله شهید صدوق و ۳۷۲ شهید شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: شهدا تربیت یافتگان مکتب الهی هستند.

وی افزود: دفاع مقدس نماد اقتدار ملت اسلامی ایران است و حزب اله و جبهه مقاومت اسلامی در کشور عراق، سوریه در برابر تمام دنیای استکبار ایستادگی دارند.

امام جمعه موقت تهران گفت: گلپایگان مهد علما و بزرگان دینی  مانند آیت  الله العظمی گلپایگانی و آیت اله حاج علی صافی گلپایگانی و آیت اله حاج شیخ لطف الله صافی که در هدایت جامعه اسلامی نقش به سزایی داشتند.

وی افزود: این علما مشعل پر فروغ هدایت جامعه اسلامی بودند که سایه قلم این بزرگان  شخصیت‌های برجسته ای به شهادت رسیدند.

ابوترابی فرد ادامه داد: به دلیل فاصله گرفتن برخی از ارزشهای انسانی و اخلاقی و دینی طغیان و زیاده خواهی درون انسان نفوذ می‌کند.

وی گفت: آموزه‌های دین ما حرکت مبتنی بر تفکر ایمان است  و براساس فرامین قرآن جامعه اسلامی و جامعه دینی نباید پذیرای ظلم باشد.

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: دین مبین اسلام انسان را به ایستادگی در برابر ظالم و ستمگر دعوت کرده است و تربیت یافتگان در مکتب قرآن در مقابل طغیان‌گرانی که عزت جامعه اسلامی را تهدید می‌کنند با صداقت و صلابت ایستادگی می‌کنند.

وی گفت: طبق دستورات قرآن  با سربازان شیطان و پرچم‌داران کفر و استکبار با قدرت مبارزه کرد.

ابوترابی‌فرد افزود: انقلاب اسلامی دلیل روشنی که  با قدرت در برابر ستمگر باید ایستادگی کرد و شهدا به دستورات  قرآن جامه عمل پوشاندند.

خبر جدید  نظارت بر اجرای ساختمان ها مهمترین مسئله در ساخت و ساز است

وی گفت: انقلاب در تمام عرصه‌ها در مقابله با نظام سلطه ایستادگی کرده  و  دفاع مقدس بخشی کوچکی از این واقعیت بود که دشمن  روسیاه شد.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی نماد اقتدار ملت اسلامی ایران شده است  و حزب الله  و مقاومت اسلامی با الگو از دفاع مقدس در برابر استکبار جهانی ایستادگی می‌کنند.

وی گفت: شهید آیت اله شیخ صدوق گلپایگانی یکی از هزاران شهید عالی مقام ایران اسلامی است که پرچم مبارزه با کفر را در دست گرفتند.

ابوترابی فرد افزود: این روحانی فرهیخته شاگرد مدرسه دین بود و جانی که به نور توحید و ولایت و محبت اولیای الهی نورانی شد خداوند این جان را می‌خرد و بهای آن را با بهشت می‌پردازد.

وی  ادامه داد:  شهید آیت الله شیخ محمدصادق صدوق و  شهدای دیگر تربیت یافته مدرسه فقاهت و مکتب امام صادق(ع) اهل ایمان بودند./

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد