دوشنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۹
13:04:59 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقات قرآن، راهی برای نهادینه کردن مفاهیم قرآنی در جامعه است
مسابقات قرآن، راهی برای نهادینه کردن مفاهیم قرآنی در جامعه است
گروه‌ فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: یکی از راه‌های نهادینه شدن مفاهیم قرآن کریم در زندگی اجتماعی ما، برگزاری برنامه‌ها جلسات، محافل و مسابقات قرآن است. به گزارش ایکنا از اصفهان، حجت‌الاسلام انصاری، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان صبح امروز پنجشنبه ۱۰ اسفندماه در بازدید از برگزاری […]

گروه‌ فعالیت‌های قرآنی- مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: یکی از راه‌های نهادینه شدن مفاهیم قرآن کریم در زندگی اجتماعی ما، برگزاری برنامه‌ها جلسات، محافل و مسابقات قرآن است.

به گزارش ایکنا از اصفهان، حجت‌الاسلام انصاری، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان صبح امروز پنجشنبه ۱۰ اسفندماه در بازدید از برگزاری شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که در مصلی بزرگ امام خمینی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد:  هر حرکت و برنامه قرآنی قطعا در جامعه و بین مردم اثرگذار خواهد بود، زیرا قرآن کتاب هدایت و زندگی است.

وی افزود: یکی از راه‌های نهادینه شدن مفاهیم قرآن کریم در زندگی اجتماعی ما، برگزاری برنامه‌ها جلسات، محافل و مسابقات قرآن است. انصاری ادامه داد:آزمون قرآن در دو سطح مفاهیم و حفظ سال‌هاست که در کشور برگزار می‌شود و این تاثیر خوبی در شناخت نخبگان و علاقه‌مندان قرآنی کشور داشته و به نوعی باعث هم‌افزایی و همدلی بین نیروهای و فعالان قرآنی شده است.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بیان کرد: ویژگی شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، برگزاری آن با همکاری سازمان اوقاف و وزارت ارشاد است.

انصاری خاطرنشان کرد: این وحدت و همکاری، یکی از ضرورت‌ها و نیازهای حوزه فرهنگی کشور است، زیرا تعامل سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی در کشور، باعث افزایش تاثیرگذاری فعالیت‌های آن‌ها در جامعه می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  گرمک و طالبی به علت گرمای هوا یکماه زودتر به بازار اصفهان عرضه شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد