پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
15:29:59 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان برای درمان زخم مشکلات کشور وارد گود شوند
مسئولان برای درمان زخم مشکلات کشور وارد گود شوند
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، حجت الاسلام قاسم باقریان اظهار کرد: حضور پر شور و آگاهانه مردم فهیم ایران اسلامی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایط حساس امروز مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی بود. وی افزود: مردم ولایی میهن اسلامی با حضور با بصیرت خود به‌ […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، حجت الاسلام قاسم باقریان اظهار کرد: حضور پر شور و آگاهانه مردم فهیم ایران اسلامی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایط حساس امروز مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی بود.

وی افزود: مردم ولایی میهن اسلامی با حضور با بصیرت خود به‌ خوبی ثابت کردند که با تمام توان پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌اند و به هیچ کس یا کشوری اجازه تعرض به خاک و فرهنگ کشور را نمی‌دهند.

امام جمعه زرین شهر تصریح کرد: این حضور پرشور و تماشایی ضمن اثبات روحیه استکبار ستیری و وقت شناسی مردم کشور برای همه به خصوص مدیران کشور پیام‌های مهمی داشت چراکه مردم وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دادند و امروز منتظر اقدامات مسئولان هستند.

وی ادامه داد:امروز باید خواسته‌های مردم مورد توجه قرار گیرد و همه قوا دست در دست هم برای حل مشکلات مردم به گونه‌ای قدم بردارند که مردم این خدمت و تلاش را برای حل مشکلات و توجه به خواسته‌هایشان لمس کنند.

باقریان اضافه کرد: باید توجه داشت روزی این کشور در دستان شاه و دست نشانده دولت استکباری بود و مستکبران جهان هر کاری می‌خواستند می‌کردند و هربلایی که اراده می کردند سر این ملت آوردند، از چپاول سرمایه‌های کشور گرفته تا جدا کردن قسمت‌های از خاک ایران عزیز و هزاران طرح و نقشه دیگر که فقط در خدمت منافع آنها بود.

وی عنوان کرد: کارها و توطئه‌های آنها جز تحقیر ملت بزرگ ایران هیچ دستاوردی نداشت، اما انقلاب اسلامی دست آنها را کوتاه کرد و عزت و عزتمندی را به این کشور هدیه داد، بر همین اساس دشمن که دستش از منافع ایران کوتاه شده است، با تمام توان به جنگ با ملت آمده و دست‌بردار نیست بر همین اساس باید هوشیار باشیم.

خبر جدید  عضویت در امداد خودرو اجباری نیست

امام جمعه زرین شهر گفت: باید توجه داشت امروز تکیه بر توان داخلی و ایستادن بر روی پای خود بهترین راه‌حل مقابله با تهدیدات دشمنان است، و بر همین اساس کارشناسان امر باید واقع بینانه آسیب‌هایی که به مردم آسیب می‌زند را شناسایی و برای رفع این آسیب‌ها راهکارهای عملیاتی ارایه کنند.

وی خاطرنشان کرد: سران قوا نیز باید با وحدت و همدلی برخی قوانین دست و پاگیر که به ضرر مردم است را شناسایی و با وضع قوانین جدید به سمتی ببرند که این قوانین در خدمت رونق اقتصاد و تولید و بهتر شدن وضع معیشتی مردم باشد و از سوی دیگر در خصوص معضلات فرهنگی که امروز واقعاً مردم را گرفتار کرده باید راهکارهای مناسبی اتخاذ شود.

باقریان افزود: ملت فهمیم ما با نشان دادن روحیه استکبار ستیزی خود که یکصدا آن را فریاد زدند درخواست‌های متعددی را داشتند که باید آنها از راه قانونی خود پیگیر شود و از سوی دیگر باید فساد در این کشور برای رسیدن به عدالت اجتماعی ریشه کن شود چرا که عدالت اجتماعی خواسته همه‌ مردم ما بوده و برای نهادینه کردن آن باید همه باهم با وحدت و همدلی و شجاعت تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: دشمنان باید بدانند که دوران زدن و فرار کردن گذشته است، و امروز در برابر هر عملی، عکس العمل شدید و محکم جبهه مقاومت را در بر خواهد داشت و امروز با ساقط شدن جنگنده اف ۱۶ اسراییل  این حقیقت ثابت شد که محور مقاومت در مقابل هر تهدیدی آماده بوده و محکم ترین پاسخ را خواهد داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  زلزله پادنا را لرزاند/ آماده باش ۱۵ تیم عملیاتی در سمیرم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد