پنج شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۹
10:39:02 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسئولان از منش قرآنی مقام معظم رهبری الگو بگیرند
مسئولان از منش قرآنی مقام معظم رهبری الگو بگیرند
گروه فعالیت‌های قرآنی: یک قاری بین‌المللی قرآن کریم گفت: مسئولان باید به رفتار و کردار مقام معظم رهبری توجه کنند و از آن الگو بگیرند، مثلا در زمینه قرآن، می‌بینید که ایشان طولانی‌ترین و بیشترین جلسات را با قاریان و خادمان قرآنی دارند. حامد شاکرنژاد، قاری بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: یک قاری بین‌المللی قرآن کریم گفت: مسئولان باید به رفتار و کردار مقام معظم رهبری توجه کنند و از آن الگو بگیرند، مثلا در زمینه قرآن، می‌بینید که ایشان طولانی‌ترین و بیشترین جلسات را با قاریان و خادمان قرآنی دارند.

حامد شاکرنژاد، قاری بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، اظهار کرد: همیشه در سلسله جلسات قرآنی چه در داخل و چه در خارج از کشور حضور پیدا می‌کنم، اما این جلسات در ایام دهه فجر تبلور خاصی دارد.
وی افزود: وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل قوی قرآنی در بین نوجوانان وجوانان، قطعا وظیفه مسئولین را سنگین‌تر می‌کند که نسبت به این موضوع اهمیت بیشتری نشان بدهند.
شاکرنژاد گفت: مسئولان باید به رفتار وکردار مقام معظم رهبری توجه کنند و از آن الگو بگیرند، مثلا در زمینه قرآن، می‌بینید که ایشان طولانی‌ترین جلسات را با قاریان قرآن دارند و دیدار ایشان بیشتر با خادمین و فعالان قرآنی است و این اهمیت توجه به قرآن را نشان می‌دهد.
این قاری بین‌المللی قرآن بیان کرد: برای توسعه و ترویج فرهنگ قرآن هر چقدر کار شود، بازهم کم است و جای بسیاری برای کار کردن وجود دارد و برهمین اساس دست اندرکاران برنامه‌های قرآنی باید با قدرت بیشتری برای سیاست گذاری‌های قرآنی عمل کنند.
وی با اشاره به ابراز علاقه خیل عظیم نوجوانان وجوانان به برنامه‌های قرآنی، ادامه داد: مسئولان مربوطه باید به نتیجه بخش بودن این علاقه‌، اهمیت بدهند. در واقع نباید به گونه‌ای عمل کرد که این سیل خروشان جمعیت را نتوان هدایت کرد.
شاکرنژاد اظهار کرد: اکنون علاوه بر انقلاب سیاسی و فرهنگی، انقلاب قرآنی نیز در تمام نقاط دنیا فراگیر شده است.

خبر جدید  مرمت کاشی تاریخی مسروقه امامزاده حسن بن موسی(ع)

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد