شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۹
8:52:59 - شنبه 11 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد اصفهان افتتاح شد
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد اصفهان افتتاح شد
مرکز مدیریت مهارت آموزشی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد اصفهان با مشارکت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای این استان افتتاح شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با مشارکت دانشگاه آزاد اصفهان (خوراسگان) و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در واحد اصفهان افتتاح شد.

پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد استان اصفهان در آیین افتتاح این دفتر، گفت: دانشگاه‌های نسل امروز نباید بر آموزش تنها تأکید کنند، بلکه باید با آموزش مهارت‌های مختلف دانشجویان را برای ورود موفق به بازار کار آماده سازند.

وی افزود: از جمله طرح‌هایی که ما به منظور اشتغال برنامه‌ریزی کرده‌ایم، طرح پویش، پایش و رویش است. طرح «پویش» ناظر بر تحصیل همزمان با کارآموزی در صنعت و خدمات، «پایش» ناظر بر هدایت و ساماندهی پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی منطبق بر نیاز جامعه و «رویش» سومین گام بعد از پایش و پویش است که از تلفیق این دو به دست می‌آید.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به سوابق همکاری بین دانشگاه و مرکز آموزش فنی حرفه‌ای خاطرنشان کرد: باید نمونه این دفتر در سایر مراکز دانشگاهی تأسیس شود، زیرا در سطح استان اصفهان شهرک‌های صنعتی بسیاری وجود دارد و باید دانشجویان منطبق با نیاز‌های جامعه و صنعت، آموزش دیده و در ارتباط با رشته تحصیلی خود وارد بازار کار شوند تا از رشد مشاغل کاذب در سطح شهر جلوگیری شود.

نجفی اظهار کرد: با تأسیس سایت‌ها و دفاتر مهارت آموزی در دانشگاه‌ها و آموزش مهارت‌های مختلف و کاربردی در زمان‌های مختلف، دانشجو به تناسب رشته تحصیلی، علاقه و توانمدی به یادگیری می‌پردازد و هنگام ورود به بازار کار یک دانش آموخته توانمند است نه یک دانشجوی تئوری محور، از این رو براحتی و در کمترین زمان ممکن جذب بازار کار می‌شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  دانشگاه آزاد اصفهان در ۲۷ رشته دانشگاهی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد