سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
15:01:16 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرمت آستان امامزاده بی بی زینب آران و بیدگل آغاز شد
مرمت آستان امامزاده بی بی زینب آران و بیدگل آغاز شد
فخرالله قصابی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در مرحله نخست مرمت آستان مقدس این امامزاده، گلدسته های آستان برای استحکام بخشی تحت اجرای عملیات بهسازی قرار گرفته است. وی ابراز داشت: در این مرحله گلدسته های آستان مقدس که مربوط به دوران صفویه است با اختصاص اعتبار اولیه یک میلیارد و […]

فخرالله قصابی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در مرحله نخست مرمت آستان مقدس این امامزاده، گلدسته های آستان برای استحکام بخشی تحت اجرای عملیات بهسازی قرار گرفته است.

وی ابراز داشت: در این مرحله گلدسته های آستان مقدس که مربوط به دوران صفویه است با اختصاص اعتبار اولیه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تحت اجرای عملیات استحکام بخشی، کاشی کاری، و روکش های محافظت از رطوبت قرار می گیرد.

رئیس هیئت امنای آستان امامزاده بی بی زینب ادامه داد: برای تکمیل مرمت دو گلدسته علاوه بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اختصاص یافته در مرحله نخست به دو میلیارد ریال دیگر نیاز است.

وی مرمت و کاشی کاری گنبد، آیینه کاری رواق و صحن مقدس با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال را از دیگر برنامه های مرمت آستان بی بی زینب (س) بیان کرد و گفت: اعتبار مورد نیاز قرار است با همکاری اداره میراث فرهنگی آران و بیدگل و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تامین شود.

آستان مقدس امام زاده بی بی زینب در روستای یزدل و در فاصله ۲۵ کیلومتری مرکز شهرستان آران و بیدگل واقع است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  گسترش همکاری های علمی دانشگاه های کاشان و بابل کوفه

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد