یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰
13:59:00 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم ایران همیشه در صحنه های انقلابی حضور دارند
مردم ایران همیشه در صحنه های انقلابی حضور دارند
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان دهاقان، سمیه محمودی در آیین سخنرانی راهپیمایی۲۲بهمن، در دهاقان با بیان اینکه  امروز مردم نیاز به حمایت دارند، اظهار کرد: هر کسی که مسئولیتی دارد باید خدمت گزار مردم باشد. وی گفت: برخی در داخل کشور حامی منافقین هستند و قصد تخریب مجلس، دولت و قوه قضاییه دارند، اما باید بدانند ارکان […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان دهاقان، سمیه محمودی در آیین سخنرانی راهپیمایی۲۲بهمن، در دهاقان با بیان اینکه  امروز مردم نیاز به حمایت دارند، اظهار کرد: هر کسی که مسئولیتی دارد باید خدمت گزار مردم باشد.

وی گفت: برخی در داخل کشور حامی منافقین هستند و قصد تخریب مجلس، دولت و قوه قضاییه دارند، اما باید بدانند ارکان نظام تا حد توان خود به مردم خدمت خواهند کرد.

نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از مسئولان خوب حرف می زنند و شعار می دهند، گفت: امروز زمان شعار دادن نیست و دیگر نوبت عمل به گفتار است.

محمودی از مسئولان درخواست کرد: بازی های جناحی را کنار بگذارند و مردم را درگیر این بازی سیاسی نکنند،  چرا که عزت، شرافتمندی و آرامش خواسته مردم است.

وی با اشاره به حماسه آفرینی امروز مردم در راهپیمایی  ۲۲ بهمن اظهار کرد: مردم امروز آمدند تا پرچمی که رهبر کبیر انقلاب آن را برافراشته است، در راه مبارزه با استکبار به اهتزاز در آورند، مردم ایران همیشه در صحنه های انقلابی حضور دارند.

نماینده مردم شهرستان های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ۲۲بهمن را نماد اقتدار ملی دانست و خاطرنشان کرد: مردم با همه مشکلاتی که دارند به صحنه آمدند، اکنون نوبت مسئولان است تا پاسخ این حضور  را در عمل نشان دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تامین برق پاسگاه های مرزی جنوب شرق با استفاده از کالای ایرانی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد