جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
10:49:24 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیریت یکپارچه شهری با قوانین فعلی امکان پذیر نیست
مدیریت یکپارچه شهری با قوانین فعلی امکان پذیر نیست
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد علی نجفی در نشست خبری نود و پنجمین اجلاس شهرداران کلانشهرها با اشاره به طرح مجلس و لایحه دولت درباره مدیریت یکپارچه شهری افزود: شهرداران نظرات زیادی درباره این لایحه دارند و امید است با تجدید نظر مجلس و دولت، نظرات شهرداران در این طرح اعمال شود. وی […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمد علی نجفی در نشست خبری نود و پنجمین اجلاس شهرداران کلانشهرها با اشاره به طرح مجلس و لایحه دولت درباره مدیریت یکپارچه شهری افزود: شهرداران نظرات زیادی درباره این لایحه دارند و امید است با تجدید نظر مجلس و دولت، نظرات شهرداران در این طرح اعمال شود.

وی افزود: لازم است اشکالات طرح مدیریت واحد شهری از سوی مجلس و دولت با همکاری مجمع شهرداران کلانشهرها برطرف شود تا با مصوبه مجلس به سمت مدیریت یکپارچه حرکت کنیم؛ البته این مهم فرآیندی است که در زمان مشخص و در طی یک روند باید به آن دست یابیم.

وی به تشریح موضوعات مطرح شده در نود و پنجمین اجلاس شهرداران کلانشرها اشاره و بیان کرد: در این نشست به مشکلات، ظرفیت ها و توانایی های شهرهای کشور، به خصوص کلانشهرها پرداخته و مقرر شد این موارد پیگیری شوند. 

اجلاس شهرداران

شهردار تهران تأکید کرد: لازم است دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور تقویت شود.

وی با بیان این که از نظر این مجمع، کلانشهرهای کشور شامل ۱۵ شهر هستند، اذعان داشت: این شهرها مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری را دریافت کرده و عضو مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور هستند. 

پیشنهاد شهردار اصفهان به بیانیه نشست بعد تبدیل شد

وی در بخش دیگر سخنانش به انتشار آزاد اطلاعات و شفافیت در مسایل شهری اشاره کرد و گفت: در این زمینه از سوی دکتر نوروزی، شهردار اصفهان پیشنهادی مطرح شد که در جلسه بعدی به عنوان بیانیه ای مبنی بر تعهد شهرداران برای ایجاد شفافیت در همه مسایل مرتبط با شهر، در دستور کار قرار خواهد گرفت.

خبر جدید  ۲۵۰ چاه از باغداران اصفهان برای تامین آب شرب مردم خریداری شده است

شهردار تهران همچنین از لایحه درآمدهای پایدار شهری در دولت سخن به میان آورد و افزود: شهرداران درباره این لایحه نظراتی دارند که به دولت منتقل کرده و امید است مورد توجه جدی قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد