پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
17:36:00 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مخالفت با احداث مرکز پزشکی در خیابان روضات اصفهان
مخالفت با احداث مرکز پزشکی در خیابان روضات اصفهان
به گزارش خبرنگار مهر، عدم احداث مرکز پزشکی در خیابان روضات امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با ۹ رأی موافق و چهار رأی موافق به تصویب رسید.  لایحه اهدا معادل ۵۰ درصد عوارض درمانگاه پزشکی در خیابان صاحب روضات با توجه به اینکه هنوز پارکینگی در خیابان صاحب روضات احداث نشده، اعضای […]

به گزارش خبرنگار مهر، عدم احداث مرکز پزشکی در خیابان روضات امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با ۹ رأی موافق و چهار رأی موافق به تصویب رسید. 

لایحه اهدا معادل ۵۰ درصد عوارض درمانگاه پزشکی در خیابان صاحب روضات با توجه به اینکه هنوز پارکینگی در خیابان صاحب روضات احداث نشده، اعضای شورا با اصل ساخت مرکز پزشکی در این خیابان مخالفت کردند.

محلی که برای احداث مرکز پزشکی در نظر گرفته شده، روبروی بیمارستان کاشانی است که جایی برای رفت و آمد و پارک خودروها وجود ندارد به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم این مرکز در خارج از مرکز شهر احداث شود.

همچنین لایحه پیشنهادی سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری مربوط به افزایش تعرفه‌های اماکن و مجموعه‌های ورزشی این سازمان با ۹ رأی موافق و چهار رأی مخالف به تصویب شورای اسلامی شهر رسید.

برخی از مجموعه های ورزشی از قبیل استخر غدیر توسط سازمان میادین میوه و تره بار و میادین شهری احداث شده و در اختیار عموم شهروندان قرار گرفته است. در همین راستا، تعرفه‌های پیشنهادی مجموعه‌های ورزشی سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توقیف پراید با 23 هزار نخ سیگار قاچاق در اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد